Оверлорд (2018) дивитися онлайн

Overlord

Про фільм Оверлорд (2018) українською мовою:

Загальновідомо, що Гітлер з підлеглими яро цікавився потойбічними явищами. Тому вчені Третього рейху активно вивчали надприродне і проводили багато дослідів. Вони всіляко шукали спосіб розширити межі людських можливостей і створити надлюдину. Їх м'ясники-доктора, знехтувавши клятву Гіппократа, займалися моторошними експериментами над людьми і були прихильниками примусової євгеніки. У своїх експериментах фашисти не визнавали ніяких рамок. Гуманізм і мораль не стримували фанатичних бузувірів, готових виконувати будь звірство заради досягнення мети.

 Саме подібні світогляди штовхнули лідерів німецької нації розв'язати жахливу кровопролитну війну. Їх армія нещадно винищувала інші народи і принесла світу немислиму кількість страждань. Решта народу спільними зусиллями виступили проти жорстокого ворога. Воювала Європа, боролася Азія і Америка не залишилася осторонь. Неминуча розплата чекала Німеччину. Зі сходу насувалися радянські війська, із заходу готували вторгнення союзники.

 У призначений день антигітлерівська коаліція штурмувала берега Нормандії. На загоні бравих американських десантників лежала відповідальна місія - забезпечити підтримку і підстрахувати наступ. Напередодні вторгнення вони висадилися в тилу противника. Від них вимагалося захистити операцію від різних несподіванок, здатних зірвати плани військового керівництва. Однак на шляху група натикається на надсекретну лабораторію нацистів, де в результаті жахливих дослідів назовні вирвалися кровожерливі і небезпечні монстри. За роки служби солдати побачили всяке, але стикатися з подібним їм не доводилося. Тепер відважному загону належить дати бій живому жаху, який випустили фашисти.

Дивитися фільм Оверлорд (2018) безкоштовно онлайн в хорошій HD якості
Оверлорд (2018)

У головних ролях

Цікаві факти, Чи знаєте ви, що...

  • Деякі сцени знімали на об'єктах Bluebell Railway - діючої історичної залізниці вздовж кордону графств Східний Суссекс і Західний Суссекс, відкритої для публіки в серпні 1960 року.

Дивитися фільм Оверлорд (2018) в хорошій якості

Оверлорд (2018)Оверлорд (2018)Оверлорд (2018)Оверлорд (2018)

Оверлорд (2018) смотреть онлайн бесплатно в хорошем качестве

УВАГАНемає жодного коментаря, будьте першими та напишіть свою думку.

Інформаційне повідомленняВідвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.