Гарячі копи (2018)

Гарячі копи (2018) дивитися онлайн

Hot Dog

Про фільм Гарячі копи (2018) українською мовою:

Німецькі комедії завжди мають неповторний шарм. Гумористичний бойовик «Гарячі копи» не виняток - перед нами захоплюючий і видовищний фільм, дивитися який одне задоволення. У центрі подій знаходяться два невдалих охоронця з посольства Німеччини, розташованого в одній з країн Східної Європи. Чоловіки бачать один в одному ворогів, тому більше уваги приділяють надуманим протистоянням, ніж власній службі. Це і зіграє з ними злий жарт, ставши причиною подальших неприємностей героїв. Підхід до служби у кожного з охоронців свій.

Колишній спецназівець Люк звик вирішувати всі питання за допомогою грубої сили, що часто не приносить очікуваного результату. Однак чоловік переконаний, що все робить правильно і не планує змінюватися. З Тео все інакше: в критичних ситуаціях він завжди пускає в справу не кулаки, а мозок, що не раз виручало його. Тео мріє звільнитися і стати повноцінним поліцейським. Під час їх зміни з посольства викрадають Машу - дочка впливового посла, яку тепер героям необхідно відшукати. Ситуація ускладнюється ще й тим, що Тео закоханий в викрадену дівчину. Колегам необхідно знайти спільну мову, щоб вирішити виниклі проблеми. А допоможе їм у цьому чарівна хакер Ніки.

Дивитися фільм Гарячі копи (2018) безкоштовно онлайн в хорошій HD якості
Гарячі копи (2018)

Дивитися фільм Гарячі копи (2018) в хорошій якості

Гарячі копи (2018)Гарячі копи (2018)Гарячі копи (2018)

ХОТ-ДОГ (2018) смотреть онлайн бесплатно в хорошем качестве

  • Фуфик
  • 8 жовтня 2018 09:21
  • 0
Чуть чуть можна посміхнуться над задротом з Німечини. Мені зрозуміло що Швейгер і режисер бабло просто пиляє над замовленими картинами. Але могли зняти і краще. Фільм більше на дитячу публіку шкільного віку. До сімейного перегляду потягне на вихідний вечір з тортиком і чаєм.

Інформаційне повідомленняВідвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.