Прокляття: Лялька відьми (2018)

Прокляття: Лялька відьми (2018) дивитися онлайн

Curse of the Witch's Doll

Про фільм Прокляття: Лялька відьми (2018) українською мовою:

Фільм «Прокляття: Лялька відьми» розповідає про серйозну проблему, що виникла у Аделіни Грей після появи нових сусідів. Молодій жінці довелося самотужки виховувати дитину. Будучи завжди зайнята турботами про будинок і вихованням дочки, вона не мала можливості активно спілкуватися з оточуючими, звертати увагу на дивацтва їх поведінки. Нові люди, що оселилися по сусідству, приховували якусь таємницю. Про це Аделіні довелося дізнатися пізніше, коли почалися страшні події. Одного разу мати повернулася додому, не підозрюючи, що в той нещасливий день не вдасться побачити дочку. Дівчинка безслідно зникла, виникла підозра, що вона стала жертвою викрадення.

Вбита горем мати насамперед звернулася за допомогою до сусідів. Вони повели себе досить дивно. Під час нетривалої розмови відчувалося не тільки повна байдужість до проблеми Аделіни. Жінка встигла помітити, що сусіди ретельно приховують від неї щось, відводячи очі. Багатоденні пошуки не увінчалися успіхом. Аделіна в розпачі. Вона самостійно виховувала дівчинку, тепер, як і раніше змушена розраховувати лише на власні сили. Оточуючим абсолютно байдуже горе жінки. З часом Аделіні вдалося здогадатися, що є причиною зникнення дочки. Вона підозрює, що вся справа в страшній іграшці, яка є сховищем цього зла. Дивіться фільм «Прокляття: Лялька відьми» і дізнаєтеся, чи змогла нещасна мати врятувати дочку.

Дивитися фільм Прокляття: Лялька відьми (2018) кіного безкоштовно онлайн в хорошій HD якості
Прокляття: Лялька відьми (2018)

Дивитися фільм Прокляття: Лялька відьми (2018) kinogo в хорошій якості

Наш сайт пропонує нові фільми 720 безплатно кіного в HD якісті: 720 та hd 1080 - вибирайте будь-яке. Також ви можете дивитися Прокляття: Лялька відьми (2018) онлайн безкоштовно на телефоні андроїд (Android) та на iPhone та iPad під керуванням iOS. Знайте, що команда Кіного дбає про вашу зручність!
Прокляття: Лялька відьми (2018)Прокляття: Лялька відьми (2018)Прокляття: Лялька відьми (2018)

Проклятие: Кукла ведьмы (2018) смотреть онлайн киного бесплатно в хорошем качестве

Збираюсь подивитись)

Інформаційне повідомленняВідвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.