Одного разу під Полтавою (2014)

Одного разу під Полтавою (2014) дивитися онлайн

Додано 03 березня 2021 Оригинальная дорожка 1 сезон 210 серія

Про серіал Одного разу під Полтавою (2014) українською мовою:

Це подарунок для всіх любителів провести вільний час за переглядом веселого фільму з великою кількістю жартів і особливого молодіжного гумору, щедро приправленого українським колоритом і дружним закадровим сміхом кількох добрих молодців. Тут показано життя українського села з усіма сільськими клопотами, від неврожаю картоплі до безробіття. Автори жартують над тим, що відбувається, з іронією дивляться на ситуацію і сподіваються, що глядачі сприймуть серіал саме як комедію положень. Таких самобутніх персонажів ще треба пошукати.

Працьовита і господарська Яринка, без якої сім'я померла б з голоду і вічно голодний чоловік Юрчик з особою людини, готового напоїти вас гарячим чаєм з варенням, особливо якщо ви принесли з собою що-небудь смачненьке, начебто пиріжків з м'ясом. Також в поселенні живе перша на всю округу красуня і модниця Вірочка, вона торгує в єдиному місцевому магазині. В цю дівчину не те що по вуха по саму маківку закоханий дільничний, правда, поки у них ще нічого не складається, тому що Віра знає собі ціну і не хоче заміж за простого мента.

Також в цій місцевості доживає свій вік всіма шановний дід Петро, до якого всі односельці поспішають за порадою з будь-якого приводу. І премудрий дідок з радістю їх повчає, не відмовляючи собі в задоволенні покепкувати з довірливими односельцями. Нудьгувати нікому не доводиться, бо як наїжджають байкери, і влаштовують тусовки.
Одного разу під Полтавою (2014)

Дивитися серіал Одного разу під Полтавою (2014) в хорошій якості

Одного разу під Полтавою (2014)Одного разу під Полтавою (2014)Одного разу під Полтавою (2014)Одного разу під Полтавою (2014)Одного разу під Полтавою (2014)Одного разу під Полтавою (2014)

Однажды под Полтавой (2014) 1 сезон смотреть онлайн бесплатно в хорошем качестве

  • Гульбен
  • 16 березня 2018 07:13
  • +1
ось це я розумію серіал чистої правди, чекаю продовження. Варто всім переглянути і підняти собі настрій))))

Інформаційне повідомленняВідвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.