Дівчина в тумані (2018)

Дівчина в тумані (2018) дивитися онлайн

La ragazza nella nebbia

Про фільм Дівчина в тумані (2018) українською мовою:

Засніжені Альпи – країна добрих казок, могутніх чарівників і дивовижною красою природи. Але не в цю ніч. Спеціаліста психіатричної клініки Аугусто Флореса безцеремонно будять. Важливий пацієнт потребує професійної допомоги лікаря. Лікар, вірний клятві Гіппократа, готовий приділити час потерпілому інспекторові поліції Фогелю. Правоохоронець зовсім не пам'ятає, що з ним сталося. Події останніх днів оповиті таємницею, а одяг пацієнта просякнута чужою кров'ю. Без сеансу психотерапії тут не обійтися. Разом з психіатром Фогель відновлює в пам'яті жахливі події недавнього минулого.

У різдвяний святвечір пропадає шістнадцятирічна Ганна Лу. Дівчина з благовоспитанной і побожній сім'ї не могла піти з дому з пустотливими однокласниками або легковажними приятельками в пошуках пригод. Батьки неповнолітньої школярки в розпачі. У заплутаній справі належить розібратися прославленому інспектору Фогелю, який спеціалізується на пошуку серійних маніяків і вбивць. Різдво він хоче зустріти у себе вдома, тому з пошуками доведеться поквапитися. Кожен крок інспектора супроводжують захоплені тележурналісти з відеокамерами та фотоапаратами. Дивіться фільм «Дівчина в тумані» про те, куди можуть завести гордість і жага слави.

Дивитися фільм Дівчина в тумані (2018) безкоштовно онлайн в хорошій HD якості
Дівчина в тумані (2018)

Дивитися фільм Дівчина в тумані (2018) в хорошій якості

Дівчина в тумані (2018)Дівчина в тумані (2018)Дівчина в тумані (2018)

Девушка в тумане (2018) смотреть онлайн бесплатно в хорошем качестве

  • Ilona
  • 16 березня 2018 12:39
  • 0
Фільм дивитися - однозначно! Але для любителів такого жанру, буде відразу зрозуміла кінцівка. Я ще на 20 хвилинах подумала про речі). Звичайно, розповідати не буду, щоб витримати інтригу, але тут в принципі саме трилер, хоч і трохи затягнутий, але дивитися було цікаво.
это фильм в тумане а не девушка

Інформаційне повідомленняВідвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.