Чого хоче Джульєтта (2017)

Чого хоче Джульєтта (2017) дивитися онлайн

L'embarras du choix

Про фільм Чого хоче Джульєтта (2017) українською мовою:

Фільм «Чого хоче Джульєтта» описує дилему жінки, яка вирізняється крайньою несамостійністю. Раніше особа, яка вже досягла 40-річного віку, воліла радитися з оточуючими з будь-якого приводу. Вона уникала відповідальності за прийняття самостійних рішень. Джульєтта звикла так надходити відповіді ще в ранньому дитинстві, вважаючи, що батько і друзі краще розбираються в певних питаннях. Минуло кілька десятиліть, але нічого радикально не змінилися звички жінки. Як тільки виникає необхідність робити вибір, вона відразу телефонує батькові або приятелям, намагаючись отримати у них «кваліфіковану консультацію».

Будь-яке питання, навіть що стосується покупки нового плаття, замовлення страви в ресторані або вибору місця, де найкраще провести вихідні, неодмінно супроводжується бесідою з «консультантами». Лінь і інфантильність не дозволяли Джульєтті стати самостійною жінкою, готовою нести відповідальність за власні вчинки. В цьому одна з причин самотності. Досі їй не вдалося знайти супутника життя. З недавнього часу Джульєтта підтримує активні відносини з Етєном і Полом. У обох чоловіків серйозні наміри. Жінці належить зробити вибір. Вперше в житті вона повинна прийняти самостійне рішення. В цьому питанні не порадники батько і друзі. Дивіться фільм «Чого хоче Джульєтта» і переконайтеся, як непросто жінці зробити такий відповідальний вчинок.

Дивитися фільм Чого хоче Джульєтта (2017) безкоштовно онлайн в хорошій HD якості
Чого хоче Джульєтта (2017)

Цікаві факти, Чи знаєте ви, що...

  • Актор Джеймі Бамбер відмінно говорить по-англійськи, по-французьки, по-російськи, по-іспанськи, по-німецьки і по-італійськи.
  • У персонажа Жерома Коммандера є реальний прототип.

Дивитися фільм Чого хоче Джульєтта (2017) в хорошій якості

Чого хоче Джульєтта (2017)Чого хоче Джульєтта (2017)Чого хоче Джульєтта (2017)

Чего хочет Джульетта (2017) смотреть онлайн бесплатно в хорошем качестве

УВАГАНемає жодного коментаря, будьте першими та напишіть свою думку.

Інформаційне повідомленняВідвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.