Смертельні перегони (2008) дивитися онлайн

Death Race

Про фільм Смертельні перегони (2008) українською мовою:

З-за економічної кризи величезна кількість людей залишилися без роботи і засобів існування, в результаті чого рівень злочинності почав дуже швидко зростати. Виправні установи так само перестали отримувати фінансування від держави, і були змушені шукати гроші самостійно. Одна з в'язниць, що знаходиться під керівництвом директора Хеннессі, знаходить вихід з цієї ситуації в тому, що там починають проводити смертельні гонки, які транслюються по телебаченню. Цей захід збирає велику аудиторію біля екранів, і тому приносить колосальний дохід. Для ув'язнених дані гонки мають так само великий інтерес, тому що переможець отримає свободу.

Одним з головних кумирів глядачів є гонщик на прізвисько Франкенштейн, але одного разу під час чергового заїзду він гине. Розуміючи, що дана подія дуже сильно вдарить по рейтингах, Хеннессі приймає рішення знайти йому заміну, і оголосити, що Франкенштейн живий. Головним кандидатом на вакантне місце ставати колишній професійний гонщик Дженсен Еймс, що отримав термін за вбивство, якого він не скоював.

Дивитися фільм Смертельні перегони (2008) безкоштовно онлайн в хорошій HD якості
Смертельні перегони (2008)

Цікаві факти, Чи знаєте ви, що...

  • Щоб відтворити тюремний побут більш переконливо Полу У. С. Андерсон і Джейсон Стетхем відвідували Коркоран - в'язниці суворого режиму неподалік від Лос-Анджелеса.
  • Jensen Interceptor - автомобіль, в честь якого був названий Дженссен Еймс - головний герой фільму.

Дивитися фільм Смертельні перегони (2008) в хорошій якості

Смертельні перегони (2008)Смертельні перегони (2008)Смертельні перегони (2008)

Смертельная гонка (2008) смотреть онлайн бесплатно в хорошем качестве

УВАГАНемає жодного коментаря, будьте першими та напишіть свою думку.

Інформаційне повідомленняВідвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.