DZIDZIO Контрабас (2017)

DZIDZIO Контрабас (2017) дивитися онлайн

Про фільм DZIDZIO Контрабас (2017) українською мовою:

Деякі особистості заради грошей йдуть на відверті дурниці. Вони порушують закони, що ставлять під загрозу власну безпеку та свободу заради володіння цінними, кольоровими папірцями. Трійця легковажних хлопців, що проживають в прикордонному районі, впевнені, щоб домогтися бажаного, потрібно здійснювати будь-які вчинки, що наближають до мети. Вони росли біля кордону і з народження ввібрали уявлення про легкі способи видобутку грошових коштів, на їх очах відбувалися численні незаконні маніпуляції, добре оплачувані. З дитячих років таке життя здавалася природною і цікавою. Приятелі вирішуються перевозити контрабандну продукцію у сусідні держави, щоб розбагатіти швидко і отримати масу вражень. Але виникає серйозна проблема, нещодавно на кордоні посилені правила для мандрівників, що переміщуються між державами. Ви можете дивитися онлайн DZIDZIO Контрабас 2017 в хорошій якості безкоштовно без реєстрації.

Прикордонники працюють з великою старанністю і професійно обчислюють контрабандистів серед інших людей. Друзі починають роздумувати, як обдурити представників закону, уникнути зайвих претензій. В голову приходить ризикована ідея, що представляє єдиний безпечний і ефективний вихід із непередбаченої труднощі. Вони вирішують переодягнутися в католицьких священнослужителів, впевнені, що до служителів церкви, військові будуть більш прихильні і не стануть багаж і документи ретельно перевіряти. Спочатку екстраординарна задумка дає непогані результати і все відбувається, як передбачалося. Несподівано на горизонті виникає непередбачена перешкода, втілена в образі привабливої дівчини, що стала жаданою здобиччю для трьох товаришів одночасно. З цієї миті починаються справжні пригоди і безліч комічних моментів.

Дивитися фільм DZIDZIO Контрабас (2017) безкоштовно онлайн в хорошій HD якості
DZIDZIO Контрабас (2017)

Дивитися фільм DZIDZIO Контрабас (2017) в хорошій якості

DZIDZIO Контрабас (2017)DZIDZIO Контрабас (2017)DZIDZIO Контрабас (2017)

DZIDZIO Контрабас (2017) смотреть онлайн бесплатно в хорошем качестве

Білше таких фільмів!!!!
 • Ант32
 • 5 січня 2018 18:09
 • 0
Фільм дуже файний (душевний). Як на мене фільм перекликається
з творінням Еміра Кустурица - теж поєднання (не-поєднуваного) сміху та сліз,
радості та печалі. Дзідзьо, боюсь наврочити великий (ще не розкручений) актор.
 • Олена
 • 5 січня 2018 17:09
 • 0
Живу біля границі, пару разів їздила до Польщі, хотіла легкі гроші. Нефіга вони не легкі, порівняно з моїми пригодами, то фільм так собі, мала приключєнія по ярчє
Коли фільм з'явиться на сайті?
 • Orest
 • 21 листопада 2017 06:43
 • 0
Фільм просто БОМБА!!!
 • таня
 • 18 листопада 2017 23:40
 • 0
☺фільм супер
cwl супер фільм! Дзідзьо, як завжди неповторний зі своїми жартами!
фильм понравился, посмеялись от души, игра актеров отличная, режиссура отличная сюжет нормальный, рекомендую посмотреть

Інформаційне повідомленняВідвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.