Чунгул (2016) дивитися онлайн

Про фільм Чунгул (2016) українською мовою:

Звичайний хлопець живе у великому місті. Денис любить красиве життя і легкі гроші, тому займається протизаконною справою. Він полягає в нелегальній структурі, що займається перегоном іноземних автомобілів через кордон. Така робота приносить непоганий заробіток. Саме це заняття і стане причиною, спровокованих безліч неприємних інцидентів. Переганяючи чергову іномарку для клієнта, він вимушено зупиняється у глухому селі з дивною назвою Чунгул. Автомобіль по дорозі зламався, і випадковий зустрічний дотягнув несправний транспорт до найближчого поселення. В незвичайному місці з ним починають видаватися неймовірні пригоди. Ненароком він заводить знайомство з красивою дівчиною, яка починає проявляти до нього симпатію, переходить у більш сильне почуття, і не бажає розлучатися з новим знайомим. Ви можете дивитися онлайн Чунгул 2016 в хорошій якості безкоштовно без реєстрації.

Провівши ніч в незвичайному селищі, хлопчик розуміє, що ніяк не може з нього вибратися, щоб відправитися додому. Виявляється, що красуня, з якою він завів занадто близькі стосунки, є єдиною, коханою дочкою небезпечного чаклуна, що мешкає тут. Його побоюються і схиляються всі місцеві жителі. Дівчина не хоче, щоб коханий залишав село і йде на різні хитрощі, щоб запобігти його від'їзд. Юнак не противиться її зваблення, збираючись завести короткострокову інтрижку з милою музою. Батько легковажною, юної особи, дізнавшись про наміри міської тяганини, обожнює жіноча увага, приходить у лють. Могутній чаклун наводить на молодого гульвісу страшне прокляття, що передбачає нестерпні муки і неминучу загибель. Хлопцю доведеться вирішувати виниклі проблеми, щоб виїхати з злощасної села.
Чунгул (2016)

Дивитися фільм Чунгул (2016) в хорошій якості

Чунгул (2016)Чунгул (2016)Чунгул (2016)

Чунгул (2016) смотреть онлайн бесплатно в хорошем качестве

фільм затягує в свою атмосферу рекомендую 8 з 10 вже на тридцятій хвилині розумієш що хочиться більше поглибитись і відчути цей фільм
  • Таніта
  • 9 жовтня 2017 20:54
  • 0
А чому український фільм з російським перекладом? Дуже хотілося б подивитись цей фільм в оригіналі.

Інформаційне повідомленняВідвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.