Мачуха (1998) дивитися онлайн

Stepmom

Про фільм Мачуха (1998) українською мовою:

Дуже рідко в прокаті знайдеться фільм, який може так глибоко зачепити найпотаємніші струни душі абсолютно кожної людини. Саме такою подією став фільм «Мачуха», що вийшов в 1998 році. Це один з кращих прикладів кіно про сімейні цінності, материнської мудрості, складних психологічних взаємин. Два світи – світ дорослих і світ дітей намагаються знайти точки дотику, часом так глибоко заховані і часто просто не видно.

Картина розповідає про сім'ї з непростою долею, де перемішалися поняття про борг, відповідальність і щирості. Розлучений батько двох дітей намагається вплинути на їх відносини зі своєю новою подругою. Вона щиро робить все, щоб отримати довіру і повагу малюків, але часто безуспішно. Всіляко цьому противиться їх мати, використовуючи всі можливі важелі впливу і домагається того, що діти ніяк не хочуть бачити в подрузі батька доброго і привабливого одного, а сприймають її, як злу мачуху. Але повороти долі бувають іноді настільки несподіваними і шокуючими, що в один момент можуть змінити десятки доль. Мати малюків невиліковно хвора. Рак. Це призводить до абсолютно несподіваних наслідків і розкриття істинних якостей героїв.

Картина «Мачуха» не може не зворушити навіть саму загрубілу і неприступну душу, адже слово «мама» багато про що говорить кожному з нас.

Дивитися фільм Мачуха (1998) безкоштовно онлайн в хорошій HD якості
Мачуха (1998)

Дивитися фільм Мачуха (1998) в хорошій якості

Мачуха (1998)Мачуха (1998)Мачуха (1998)

Мачеха (1998) смотреть онлайн бесплатно в хорошем качестве

УВАГАНемає жодного коментаря, будьте першими та напишіть свою думку.

Інформаційне повідомленняВідвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.