Фільми онлайн » Драми » Чарівні чудові (2017)

Чарівні чудові (2017) дивитися онлайн

This Beautiful Fantastic

Про фільм Чарівні чудові (2017) українською мовою:

Белла Браун – молода дивакувата дівчина, котру ще малою знайшли взимку в Гайд-парку, з тих пір у неї непереборний страх перед природою. Одного разу вона знаходить оголошення про здачу житла в самому центрі Лондона, ось тільки однією з умов для проживання було догляд і благоустрій невеликого саду. Сусідом нашої героїні виявляється буркотливий Алфі Стефенсон, вічно незадоволений всім на світі. Згодом з'ясовується, що чоловік давно втратив дружину – важка душевна травма наклала відбиток на його характер.

Героїня талановита і красива, її мрія – видати книгу дитячих казок з яскравими ілюстраціями, а поки що вона змушена працювати в бібліотеці і намагатися навести порядок в саду. З часом Беллі вдається знайти спільну мову з шкідливим сусідом, а їх відносини переростають у справжню дружбу. Алфі виявляється справжнім садівником: чоловік навів ідеальний порядок на ділянці, квіти заграли яскравими фарбами на тлі розкішної зелені. Незабаром в житті дівчини з'явився він, людина, поруч з якою світ стає прекрасним у будь-яку погоду, її фантастична любов.

Милий, добрий фільм. Про що він? Звичайно ж про любов і справжню дружбу!
Чарівні чудові (2017)

Дивитися фільм Чарівні чудові (2017) kinogo в хорошій якості

Наш сайт пропонує нові фільми 720 безплатно кіного в HD якісті: 720 та hd 1080 - вибирайте будь-яке. Також ви можете дивитися Чарівні чудові (2017) онлайн безкоштовно на телефоні андроїд (Android) та на iPhone та iPad під керуванням iOS. Знайте, що команда Кіного дбає про вашу зручність!
Чарівні чудові (2017)Чарівні чудові (2017)Чарівні чудові (2017)

Фантастическая любовь и где ее найти (2017) смотреть онлайн киного бесплатно в хорошем качестве

Роман, що за дурню ти написав?
"Бог існує лише в тих головах, в яких замало мізків."
Вахламова Світлана,
Бог існує лише в тих головах, в яких замало мізків. Фільм хороший.
  • Вахламова Світлана
  • 13 травня 2017 19:33
  • 0
Обожнюю такі фільми! Про цікавих, неординарних людей, нехай, навіть злегка чудернацьких. Світ такий різноманітний, і люди також різні, адже кожен з нас створений Богом лише, тим, одним особливим!!!! Я хочу сказати, що кожна людина унікальна і це прекрасно!!! Життя буває жорстоким, але у Господа для кожного є світла стежина!

Інформаційне повідомленняВідвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.