За півгодини до весни (2017)

За півгодини до весни (2017) дивитися онлайн

Додано 26 лютого 2020 Оригинальная дорожка 1 сезон 2 серія

Про серіал За півгодини до весни (2017) українською мовою:

Тамара красива, розумна жінка. Все життя вона присвятила родині. Поки чоловік будував кар'єру лікаря, жінка виховувала дочок Іру і Аню, дівчатка стали дорослими, а їх мама, як і раніше тримає в своїх тендітних руках ключі від сімейного благополуччя. Довгі роки Тамара з Олегом жили щасливо, але відразу все зруйнувалося.

Всі знають, Тамара завжди зрозуміє і утішить, нагодує, відведе і забере з саду онука Сашка, вислухає і без зайвих розмов дасть слушну пораду. Олег Павлович щодня оперує і консультує, запис до нього на півроку вперед. Він був вірним чоловіком і добрим батьком. Спробувавши втішити касирку з розташованого поруч невеликого магазинчика, чоловік якої знаходиться у нього у відділенні, Олег сам не розуміє, як опинився з нею в одному ліжку. Справа зайшла так далеко, що лікар привозить коханку на дачу, сказавши дома, що поїхав у відрядження. Жінка застає парочку в найгарячіший момент, але тут же йде. Яке це, знати – той, кому безроздільно довіряла, брехун і зрадник?

Мати сімейства нікому не розповіла про свій біль. У старшої Ірини негаразди в сім'ї, а молодша вагітна від хлопця, з яким довго зустрічалася, але він не хоче дитини. Тамара знову втішає і співчуває. А чоловік, звинувачений у зраді, з ясними очима твердить, у дружини нервовий зрив.

Дивитися серіал За півгодини до весни (2017) в хорошій якості

За півгодини до весни (2017)За півгодини до весни (2017)За півгодини до весни (2017)

За полчаса до весны (2017) 1 сезон смотреть онлайн бесплатно в хорошем качестве

УВАГАНемає жодного коментаря, будьте першими та напишіть свою думку.

Інформаційне повідомленняВідвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.