Фільми онлайн » Драми » Час перших (2017)

Час перших (2017) дивитися онлайн

Про фільм Час перших (2017) українською мовою:

Історія про події 1965 року. В цей період відбувається гонка озброєнь між двома супердержавами – США і СРСР. Загострення пристрастей в цій боротьбі росте, і кожна з країн-учасниць прагне довести цілому світові свою перевагу, а також правильність геополітичної системи. Як мовиться, для перемоги у війні всі засоби хороші. Можливість обігнати противника не береться у різних сферах діяльності: політиці, військово-промисловому комплексі, спорті і, природно, освоєнні космосу. У фільмі «Час перших» красиво показано, як в освоєнні космічного простору здобув першість Радянський Союз.

Перший радянський астронавт відправився в космос на 80 днів раніше, ніж американські космонавти вийшли на орбіту. Перед глядачами постає Олексій Леонов. З історії відомо, що після першого привітання жителя нашої планети з космосу астронавт спокійно повертається на корабель. Але фільм розкриє іншу сторону медалі. Для Леонова 5 метрів, які відділяють його від вхідного шлюзу, виявилися серйозним випробуванням. Бажання залишитися в живих допомагає Леонову екстремально приземлитися в мануальному режимі.
Час перших (2017)

Дивитися фільм Час перших (2017) kinogo в хорошій якості

Наш сайт пропонує нові фільми 720 безплатно кіного в HD якісті: 720 та hd 1080 - вибирайте будь-яке. Також ви можете дивитися Час перших (2017) онлайн безкоштовно на телефоні андроїд (Android) та на iPhone та iPad під керуванням iOS. Знайте, що команда Кіного дбає про вашу зручність!
Час перших (2017)Час перших (2017)Час перших (2017)

Время первых (2017) смотреть онлайн киного бесплатно в хорошем качестве

Чудовий фільм про сильних духом людей. Це наша історія, коли ми були першими у космосі.
  • DmZ
  • 7 січня 2018 13:58
  • 0
Отличный фильм.
Завжди вражало як можна при таких величезних бюджетах, армії розробників ідеї, сценаристів, консультантів усяких, спеціалістів і т.д. допускати елементарних ляпів на загальновідомих речах. Політ відбувся у 1965 році, а вертоліт МІ-8, ціла армія яких у фільмі літає над тайгою в пошуках капсули, був прийнятий на озброєння в 1967 році. В 1965 існували лише експерементальні зразки в штучному виконання, які проходили льотні випробування. Армія тоді їх ще в очі не бачила. Ну хіба важко було підняти в небо щось старіше?
2017 рік, а вони далі знімають фільми про протистояння США і есесесер.
для чого це? для кого це? задобвала вже та совкова нафталінова тема, їй-богу

Інформаційне повідомленняВідвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.