Час перших (2017)

Час перших (2017) дивитися онлайн

Про фільм Час перших (2017) українською мовою:

Історія про події 1965 року. В цей період відбувається гонка озброєнь між двома супердержавами – США і СРСР. Загострення пристрастей в цій боротьбі росте, і кожна з країн-учасниць прагне довести цілому світові свою перевагу, а також правильність геополітичної системи. Як мовиться, для перемоги у війні всі засоби хороші. Можливість обігнати противника не береться у різних сферах діяльності: політиці, військово-промисловому комплексі, спорті і, природно, освоєнні космосу. У фільмі «Час перших» красиво показано, як в освоєнні космічного простору здобув першість Радянський Союз.

Перший радянський астронавт відправився в космос на 80 днів раніше, ніж американські космонавти вийшли на орбіту. Перед глядачами постає Олексій Леонов. З історії відомо, що після першого привітання жителя нашої планети з космосу астронавт спокійно повертається на корабель. Але фільм розкриє іншу сторону медалі. Для Леонова 5 метрів, які відділяють його від вхідного шлюзу, виявилися серйозним випробуванням. Бажання залишитися в живих допомагає Леонову екстремально приземлитися в мануальному режимі.
Час перших (2017)

Дивитися фільм Час перших (2017) в хорошій якості

Час перших (2017)Час перших (2017)Час перших (2017)

Время первых (2017) смотреть онлайн бесплатно в хорошем качестве

Чудовий фільм про сильних духом людей. Це наша історія, коли ми були першими у космосі.
  • DmZ
  • 7 січня 2018 13:58
  • 0
Отличный фильм.
Завжди вражало як можна при таких величезних бюджетах, армії розробників ідеї, сценаристів, консультантів усяких, спеціалістів і т.д. допускати елементарних ляпів на загальновідомих речах. Політ відбувся у 1965 році, а вертоліт МІ-8, ціла армія яких у фільмі літає над тайгою в пошуках капсули, був прийнятий на озброєння в 1967 році. В 1965 існували лише експерементальні зразки в штучному виконання, які проходили льотні випробування. Армія тоді їх ще в очі не бачила. Ну хіба важко було підняти в небо щось старіше?
2017 рік, а вони далі знімають фільми про протистояння США і есесесер.
для чого це? для кого це? задобвала вже та совкова нафталінова тема, їй-богу

Інформаційне повідомленняВідвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.