Зимовий вальс (2013)

Зимовий вальс (2013) дивитися онлайн

Додано 27 лютого 2020 всї серїї

Про серіал Зимовий вальс (2013) українською мовою:

Сюжет російського міні-серіалу «Зимовий вальс» розгортається навколо двох абсолютно різних людей, які зустрілися раптово в один день. У Ганни ще зовсім недавно була хороша робота, люблячий чоловік і гарна дочка, але заздрість і ненависть до тієї, яку вона вважала своєю подругою, позбавляє дівчину буквально всього. Чоловік іде з роботи звільняють, а на руках залишається дитина, яка вимагає все більше і більше витрат. Здається, що життя скінчилося, але її рятує раптова любов.

Він – підполковник, більшу частину життя присвятив службі Вітчизні, але Володимир теж переживає не найлегший період. Чоловік намагається триматися і стійко переносить всі труднощі. Любов до Анни дозволяє йому абсолютно по-новому поглянути на своє життя, переосмислити пріоритети і повністю віддатися почуттям.

Представлена картина дуже романтична і життєва. Тут показано, наскільки наша доля може бути непередбачуваною, невдачі завжди змінюються радістю, і в цьому основна особливість людського життя. Потрібно зберігати самовладання, незважаючи на всі перешкоди, т. к., рано чи пізно, чорні смуги зміняться світлими. Ніщо не втрачено, якщо ми віримо в себе і власні сили.
Зимовий вальс (2013)

Дивитися серіал Зимовий вальс (2013) в хорошій якості

Зимовий вальс (2013)Зимовий вальс (2013)Зимовий вальс (2013)

Зимний вальс (2013) смотреть онлайн бесплатно в хорошем качестве

УВАГАНемає жодного коментаря, будьте першими та напишіть свою думку.

Інформаційне повідомленняВідвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.