Скрижалі долі (2017)

Скрижалі долі (2017) дивитися онлайн

The Secret Scripture

Про фільм Скрижалі долі (2017) українською мовою:

Все починається з того, що в психіатричну лікарню призначають нового головного лікаря. Під час знайомства зі своїми підопічними, його увагу привертає загадкова пацієнтка, яка незважаючи на вік, зберегла відмінну пам'ять і ясність розуму . Розанна живе тут кілька десятків років, всі ці роки вона веде щоденник, який назвається «Книга Роуз». З непідробним інтересом, доктор вирішує дізнатися долю вже немолодої жінки.

В часи її молодості, коли йшла війна, Майкл, хлопець в якого вона була закохана, був льотчиком. Одного разу він пообіцяв ненадовго полетіти і скоро повернутися, але час плинно йшов, а Майкл все не повертався. До того ж у чарівній Роуз почали з'являтися шанувальники, які всюди її переслідували, не даючи спокою. Одним з них був місцевий молодий священик, а другим – далеко не остання людина у цьому маленькому містечку. Раптове повернення Майкла стає самою радісною подією для нашої героїні, яка абсолютно не підозрювала, що через деякий час її життя перетвориться на кошмар.

Екранізація однойменного роману, написаного ірландським письменником Себастьяном Баррі. Це неймовірна історія любові і зради, радості і страждання, мук совісті і пошуків моралі.
Скрижалі долі (2017)

Дивитися фільм Скрижалі долі (2017) в хорошій якості

Скрижалі долі (2017)Скрижалі долі (2017)Скрижалі долі (2017)

Скрижали судьбы (2017) смотреть онлайн бесплатно в хорошем качестве

УВАГАНемає жодного коментаря, будьте першими та напишіть свою думку.

Інформаційне повідомленняВідвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.