Небесні гінці (2009) дивитися онлайн

Skyrunners

Про фільм Небесні гінці (2009) українською мовою:

Життя двох братів школярів наповнене звичайними подіями, що відбуваються з підлітками. Нік, як правило, витягує Тайлера з ситуацій, в яку він потрапляє завдяки одноліткам. Навіть йому доводиться відв'язувати молодшого брата від дерева до якого того примотали стрічкою. Обидва брата захоплюються красунею Джулією Ганн.

Увечері брати їдуть по дорозі, не помічаючи, що зовсім недалеко, поруч з ними слід щось незвичайне. Вони обговорюють Джулію, і старший хвалиться, що він їде до неї на побачення. Молодшому брату доведеться повертатися за кермом самому, і він розписує принади в'язниці, на випадок якщо його зловлять, Тайлеру немає 14 років і у нього немає прав.

Бесіду братів перериває НЛО яке приземлилося на їх шляху. Підлітки повні цікавості починають сперечатися: старший вимагає забрати космічний корабель додому. Молодший же вимагає дзвінка в поліцію і обіцяє, що на суді все звалить на Ніка.

Вони завантажують НЛО в машину і їдуть собі з місця посадки. Їм вдається відірватися від поліції, але хлопці навіть не підозрюють, як на них вплине зустріч з непізнаним літаючим об'єктом. Загадковий апарат раптом включається і пропонує братам залізти всередину. Тайлер сідає всередину, а корабель, закрившись, злітає.
Небесні гінці (2009)

Дивитися фільм Небесні гінці (2009) в хорошій якості

Небесні гінці (2009)Небесні гінці (2009)Небесні гінці (2009)

Скользящие по небу (2009) смотреть онлайн бесплатно в хорошем качестве

УВАГАНемає жодного коментаря, будьте першими та напишіть свою думку.

Інформаційне повідомленняВідвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.