Пекло (2017) дивитися онлайн

Brimstone

Про фільм Пекло (2017) українською мовою:

Ця історія – тріумф виживання, волі до життя і тяги до прекрасного, гімн жіночої сили. У центрі подій головна героїня на ім'я Ліз – німа акушерка з невеликого провінційного поселення, розташованого в американській глибинці. Її спокійне життя затьмарює звинувачення у вбивстві, якого вона не скоювала. Обвинувач – пастир, якого всі звуть Преподобний. Він – зло, несправедливість і жорстокість цього світу, якому Ліз змушена протистояти, щоб врятувати своє життя і життя своєї дочки. Диявольський проповідник, як втілення невблаганною і безжальною людської несправедливості, всюди переслідує нещасну дівчину.

Переслідувач – є пекло на Землі, який Ліз повинна подолати. І тендітна беззахисна жінка показує свою справжню сутність, зіткнувшись з жахливими випробуваннями. Вона не така вже й слабка і, при необхідності, може постояти за себе, виявляючи силу характеру, кришталево чистий розум і хитрість з однією лише метою – вижити і врятувати найдорожче, що у неї є. Відчайдушна боротьба стає смертельною грою з витіюватими хитросплетіннями ходів, кожен з яких наближає це протистояння до свого страшного логічного завершення.
Пекло (2017)

Дивитися фільм Пекло (2017) в хорошій якості

Пекло (2017)Пекло (2017)Пекло (2017)

Преисподняя (2017) смотреть онлайн бесплатно в хорошем качестве

Чудовий фільм. Образи розкриті повно, сюжетна лінія логічна. Є інтрига, постійна напруга. Але фільм дещо важкуватий, є сцени, які надто напружували. Рекомендую до перегляду. 8 з 10.
  • Usagi
  • 30 липня 2017 15:42
  • 0
"Люди вважають, що Бог не схвалює насильства, - вони просто не читали Біблію"...
Захоплюючий сюжет, неймовірна акторська гра, увага до найдрібніших деталей. Стрічка сповнена жорстокістю і насильством, але водночас є надихаючою. Один з найкращих фільмів цього жанру.
П.С. Шанувальникам "Гри престолів" гарантовано сподобається. У стрічці не тільки знімалися знайомі по серіалу актори, але й добре відчувається той неповторний нуарний почерк, за який ми так цінуємо обидва кінотвори.
Фільм настільки атмосферний, що я ніби подивилась лайтову версію Оutlast 2.
Але дивитись другий раз напевно не буду. Такі фільми варто дивитись лише один раз, щоб відчути всю їх сірість і важкість, на другий раз може не зайти просто. Хоча це вже як кому.
Для перегляду однозначно рекомендую всім любителям такого жанру кіно.
Величезна маса емоцій і вражень. Гра акторів вище будь-яких схвалень чи нагород. Майстерність режисера, оператора, композитора і, мабуть, всієї знімальної групи на неймовірній висоті.
Фільм дуже важкий психологічно, але однозначно рекомендую до перегляду категорії 21+.
Дуже хочеться прочитати хоча б один коментар тих, хто поставив мінус цій стрічці.

Інформаційне повідомленняВідвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.