Відчайдушні напарники (2017)

Відчайдушні напарники (2017) дивитися онлайн

Skiptrace

Про фільм Відчайдушні напарники (2017) українською мовою:

І знову — Джекі Чан! Неймовірний, метушливий і привабливий майстер бойових мистецтв грає головну роль в комедії «Пошук зниклих безвісти». Всі його образи відомі і гаряче улюблені мільйонами глядачів у всьому світі. Фільм По сліду дивитися онлайн безкоштовно — це новий «касовий» сплав бойовика і іскрометної комедії, пропонований кіноманам нашим порталом.

Сюжет картини переносить нас в Гонконг, де головний герой служить у поліції. Він кришталево чесний і принциповий. Там, де інші копи не гребують хабарем і можуть закрити очі на дрібний злочин, Бенні Блек ніколи не йде на угоду з совістю. Його життєве кредо — Закон і честь.

І ось вже багато років герой йде по сліду невловимого злочинця по імені Віктор Вонг. Але які б докази не збирав чесний поліцейський, спіймати й посадити його ніяк не вдається. Безжалісний бандит майстерно обходить усі пастки і завжди йде з-під носа Бенні Блека.

Але герой Джекі Чана — хлопець не промах, все ж він наближається до гангстерові впритул. І заповітну мить близький... Але Доля робить спритний поворот не на користь копа. Зникає його племінниця Баі. Куди поділася дівчина — невідомо. Але Блеку дають знати: вона в руках того самого невловимого злочинця. А викрали Баі підручні Віктора Вонга. Такого удару Бенні не очікував. Як молода дівчина, може бути замішана в криміналі? Яким чином це нерозумне дитя примудрилося перейти доріжку злочинному синдикату?

Як би те ні було, виручати племінницю доводиться сердобольному дядечкові. Але здійснити таке самостійно, та ще й в наскрізь корумпованому відділі поліції, неможливо. Потрібен сторонній чоловік. І такою фігурою стає американець — гравець, головним недоліком якого є надмірна балакучість. Але саме це якість, в кінцевому підсумку, і зіграє на користь утворився тандему. Парочка відправляється на пошуки Баі.

Багато пригоди чекають героїв. Їм належить об'їздити півсвіту в пошуках невловимої банди з Вонгом на чолі. Блек з напарником покинуть Гонконг, будуть задихатися від спеки пустелі Гобі, але наздоженуть мафіозне угруповання тільки в далекому Сибіру.
Що чекає героїв на їх довгому шляху? Чи вдасться їм врятувати незадачливую родичку? Розв'язка стане несподіваною. А фільм «По сліду» подарує глядачам масу приємних хвилин.

Дивитися фільм Відчайдушні напарники (2017) безкоштовно онлайн в хорошій HD якості
Відчайдушні напарники (2017)

Дивитися фільм Відчайдушні напарники (2017) в хорошій якості

Відчайдушні напарники (2017)Відчайдушні напарники (2017)Відчайдушні напарники (2017)

По следу / Отпетые напарники (2017) смотреть онлайн бесплатно в хорошем качестве

  • true
  • 3 квітня 2017 11:29
  • 0
Завжди любив Джекі. Цей фільм не додививвся до кінця. Висновок робіть самі)

Інформаційне повідомленняВідвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.