Спліт (2017) дивитися онлайн

Split

Про фільм Спліт (2017) українською мовою:

Дивний хлопець викрадає трьох подруг підліткового віку прямо зі стоянки супермаркету. Дівчата приходять в себе і усвідомлюють, що викрав їх психопат замкнув їх у якомусь ізольованому приміщенні, вибратися з якого не представляється можливим. Незабаром вони знайомляться зі своїм викрадачем – їм здається милий, на перший погляд, хлопець на ім'я Кевін. Пізніше героїні усвідомлюють, що в тілі їх викрадача одночасно уживається близько двох десятків різних особистостей, які намагаються взаємодіяти один з одним, а часом і вступають у конфлікти. Кожна з численних особистостей по своєму дивиться на викрадення дівчат, але жодна з них не наважується допомогти їм, адже це дуже розсердить Чудовисько.

Поступово герої усвідомлюють, що їх чекає жахлива доля – стати жертвами домінуючою особистості, що віддає накази іншим. Щоб вижити, дівчата повинні спробувати налагодити стосунки з іншими, менш жорстокими особистостями Кевіна, але зробити це буде дуже непросто, адже всі вони бояться гніву Чудовиська. Незабаром монстр остаточно прокинеться, і тоді вже нікому не вдасться уникнути смерті. Чи зможуть подруги знайти в собі сили і вибратися на волю до моменту, поки не стало надто пізно?

Дивитися фільм Спліт (2017) безкоштовно онлайн в хорошій HD якості
Спліт (2017)

Дивитися фільм Спліт (2017) в хорошій якості

Спліт (2017)Спліт (2017)Спліт (2017)

Сплит (2017) смотреть онлайн бесплатно в хорошем качестве

Признаюсь, очікувала таки побачити Біллі Мілігана і його історію. Подивившись, розумію, що дещо інше, та не менш вартісне. Якщо вам цікава саме психологічна картина, поведінка - не можу сказати, що побачите багато. Хоча гра головного героя таки варта уваги. Захоплююсь цими миттєвими перевтіленнями. З негативу - фантастика була зайвою. Та добре. що не багато.
Загалом - варто подивитись! Рекомендую і можливо навіть згодом перегляну ще раз
  • sos
  • 31 липня 2017 06:30
  • 0
найбільше сподобалася поява Брюса Уіліса в самому кінці :)
  • din1non
  • 21 липня 2017 01:31
  • +1
oxxxximiron добре зіграв,не думав що він такий різносторонній.
Взагалі мені сподобалось. Єдиний момент, який я не сприйняла і він був якийсь не зовсім найс, це вкінці, коли ГГ промовляла справжнє ім'я особистості Кевіна. Чесно - мені було реально смішно на цьому моменті. А так фільм дуже навіть нічого.
8/10
Фільм супер. Залишив враження. Єдине що не сподобалось - це фантастична вставка в одного з перевтілень.

Інформаційне повідомленняВідвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.