Я - ангіна! (2013) дивитися онлайн

Про фільм Я - ангіна! (2013) українською мовою:

Маруся, дівчина яку всі чомусь називають Ангіною, відправила свого коханого чоловіка Ваську в місто, так як в тій місцевості, де вони проживають, знайти роботу вкрай складно. Власне поки чоловік на заробітках, наша головна героїня залишається вдома і чекає його повернення. Нещодавно їй прийшов лист від коханого, в якому говорилося, що він без проблем добрався до цих кам'яних джунглів і зумів знайти дуже вигідну роботу, завдяки чому повернеться додому дуже багатою людиною.

Однак, незважаючи на таку оптимістичну звісточку, наша героїня не поспішала радіти, адже вона надто добре знає свого непутящого чоловіка, і знає, що швидко збагатитися чесним способом не можна, а значить, її Васька потрапив у якусь халепу, з якої його краще мерщій витягувати, поки зовсім зле не стало.

І наша героїня, не втрачаючи часу, намагається якомога швидше зібратися і відправляється в шлях, виручати свого недбайливого коханого. Приїхавши в місто, вона вирушила до своєї тіточки, в надії, що вона дозволить їй пожити в своїй квартирі. Прийом наша Маруся отримала не самий доброзичливий, проте все ж домоглася делаемого. Після цього вона звернулася до місцевого відділку поліції, де завела знайомство з капітаном Чубарем. Виявилося, що у цієї людини теж не все гаразд в житті - він посварився зі своєю дружиною, за що вона його вигнала з дому. Тим не менш, він погодився допомогти знайти Ваську, а Маруся в свою чергу пообіцяла допомогти капітанові примірятися зі своєю дружиною.

Дивитися фільм Я - ангіна! (2013) в хорошій якості

Я - ангіна! (2013)Я - ангіна! (2013)Я - ангіна! (2013)

Я - ангина! (2013) 1 сезон смотреть онлайн бесплатно в хорошем качестве

УВАГАНемає жодного коментаря, будьте першими та напишіть свою думку.

Інформаційне повідомленняВідвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.