Реальна сталь (2011) дивитися онлайн

Real Steel

Про фільм Реальна сталь (2011) українською мовою:

В недалекому майбутньому бокс, традиційні поєдинки, а також всі бойові мистецтва офіційно заборонені, з одного боку, як негуманні, а з іншого – як незадовільні глядачі. Тепер актуальне новий вид спорту – бої 2000-футових роботів, кожним бійцем керує людина, що знаходиться неподалік від рингу. Головний герой фільму «Жива сталь», Чарлі Кентон (Х'ю Джекман), в минулому – промоутер, але тепер він став тренером Роботобокса. Їм рухає жага наживи, чоловік програв вже багато боїв, але він не впадає у відчай і вирішує продовжувати до перемоги.

Виявивши списаного, але дуже здібного учня робота, він сподівається, що нарешті знайшов машину, здатну привести його до успіху. Незабаром Чарлі знайомиться з одинадцятирічним хлопчиком по імені Макс Кентон (Дакото Гойо), який виявляється його сином – мати хлопчика, колишня дружина героя, померла, залишивши дитину сиротою. На тлі важких тренувань і боїв розвиваються відносини набули один одного батька і сина, вони намагаються допомагати один одному і підтримувати.
Реальна сталь (2011)

Дивитися фільм Реальна сталь (2011) в хорошій якості

Реальна сталь (2011)Реальна сталь (2011)Реальна сталь (2011)

Живая сталь (2011) смотреть онлайн бесплатно в хорошем качестве

  • uid
  • offline
  • 10 грудня 2016 10:42
  • 0
Фільм виявився універсальним для глядача будь-якого віку від малого до великого, адже в ньому є цікаві бої, нестандартні відносини батька і сина, гарні актори, особливо зворушлива гра Гойо. У фільмі є красива жінка. Та все, що потрібно хорошому фільму, в цій майже фантастиці присутня в міру і як треба. Бадьорить, змушує горіти, переживати, радіти - взагалі супер.

Інформаційне повідомленняВідвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.