Страх глибини (2016)

Страх глибини (2016) дивитися онлайн

In the Deep

Про фільм Страх глибини (2016) українською мовою:

Кейт і Ліза є сестрами. Вони відмінно ладнають один з одним і тому разом вирішують відправитися відпочивати. Місцем відпочинку вони вибирають гарячу Мексику. Відпустку обіцяє бути цікавим і захоплюючим, оздоровчим та пізнавальним. Ось тільки сестри не могли собі навіть уявити, що він обернеться для них битвою за своє життя. Коли Кейт захоче заради гострих відчуттів опуститися в клітці на морське дно, щоб подивитися на білих акул, Ліза спробує відмовити її. Але в підсумку цікавість візьме вгору. Та й що може трапитися? Це ж абсолютно безпечно. Так вирішили дівчини. І помилилися.

У спеціальній клітці з запасом необхідного для виживання кисню вони опускаються все ближче до небезпечних водних хижаків. І ось цікавість змінюється жахом. Клітка обривається і дівчата виявляються на глибині 47 метрів, оточеними м'ясоїдними акулами. Ситуація, і без того страшна, ускладнюється ще й тим, що кисню їм вистачить лише на годину, а берег знаходиться в двох годинах шляху.

Навіть при відсутності смертоносних акул вижити було б дуже не просто, а з ними взагалі представляється неможливим. Чи зможуть героїні кіно Страх глибини врятуватися, будучи далеко не героями? Чи вдасться їм вижити, враховуючи, що єдиний їх козир у сформованій ситуації - це бажання жити. Чи може бути хтось все-таки прийде на допомогу? У будь-якому випадку залишається сподіватися лише на удачу.
Страх глибини (2016)

Дивитися фільм Страх глибини (2016) в хорошій якості

Страх глибини (2016)Страх глибини (2016)Страх глибини (2016)

Страх глубины (2016) смотреть онлайн бесплатно в хорошем качестве

УВАГАНемає жодного коментаря, будьте першими та напишіть свою думку.

Інформаційне повідомленняВідвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.