Тарзан. Легенда (2016)

Тарзан. Легенда (2016) дивитися онлайн

The Legend of Tarzan

Про фільм Тарзан. Легенда (2016) українською мовою:

Тарзан, вихований мавпами, багато років тому залишив джунглі, переїхав до людей, живе зі своєю дружиною Джейн в Лондоні і носить гучне ім'я Джон Клейтон III. Дике минуле героя залишилося далеко позаду, а зараз він і зовсім став політиком і творить історію. Довгий час він навіть не згадував про своєму будинку, але все змінилося в той момент, коли у Джона попросили відправитися до Африки і переконатися, що для аборигенів будуються будинки і їм усіляко допомагають облаштовувати життя. Насправді ж від героя потрібно подивитися, як йдуть справи з рабством, і поїхати повинен саме він, адже йому довіряють і вважають своїм.

Тарзан погоджується з пропозицією і в компанії своєї коханої Джейн відправляється в Африку, щоб спробувати навести порядок. В цей же час капітан Леон Ром намагається дістатися до родовища діамантів, яке розташоване в джунглях. У разі успіху Ром отримає посаду генерал-губернатора, тому він зробить все можливе, щоб виконати це непросте завдання. Територія, на якій знаходиться родовища діамантів, контролюється великою місцевим племенем на чолі з вождем Мбонги, які мають давні рахунки з Тарзаном. Багато мешканців джунглів виявляються у великій небезпеці, і врятувати їх від гірничодобувної компанії може тільки Тарзан, який знову об'єднається зі своїми давніми друзями, щоб дати відсіч ворогові.
Тарзан. Легенда (2016)

Дивитися фільм Тарзан. Легенда (2016) в хорошій якості

Тарзан. Легенда (2016)Тарзан. Легенда (2016)Тарзан. Легенда (2016)

Тарзан. Легенда (2016) смотреть онлайн бесплатно в хорошем качестве

Дуже гарний фільм, 2 години немов 2 хвилини ,Дякую за переклад на українську мову.
  • Wrolok
  • 27 жовтня 2016 00:33
  • 0
Чудовий фільм! Майже дві години часу пролетіло, немов корова язиком злизала. Рекомендуватиму до перегляду знайомим однозначно. Дякую сайту і людям, які здійснили переклад на українську мову.

Інформаційне повідомленняВідвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.