Сіль Землі (2015)

Сіль Землі (2015) дивитися онлайн

The Salt of the Earth

Про фільм Сіль Землі (2015) українською мовою:

Перед вами біографічний, документальний розповідь про Себастьяні Сальгадо, нині відомого фотографа. Зовні все просто: щоб стати знаменитим, достатньо поїхати дуже далеко, зняти на плівку невідомі досі речі, а потім розповісти про це людям. Так і зробив Сальгадо який разом з сином взявся подорожувати по маловивченим куточках планети і знімати все навколо.

Спочатку були Галапагоські острови, з їх різноманітними тваринним світом. Велетенські ящери, рідкісні птахи і ссавці безбоязно "позували" людині, рідкісного в їх краях гостя. Наступного гілкою маршруту була велична Антарктика. Її снігові простори зовсім не мертві, якщо придивитися уважно. Потім дослідник попрямував в багатющі землі Південної Америки.

Треба бути дуже сміливим, щоб бродити по місцях, де немає хороших доріг і комфортних готелів, особливо якщо невідома небезпека сторожить кожен твій крок. Смерть часом спокійно дивилася Сальгадо прямо в обличчя, але він обійшов її пастки і показав людству дику природу в її первозданній красі. Результатом праць фотографа стали виставки його робіт. Рідкісні і яскраві кадри, виконані з великим професіоналізмом принесли Себастьяну заслужений успіх.

Дивитися фільм Сіль Землі (2015) в хорошій якості

Сіль Землі (2015)Сіль Землі (2015)Сіль Землі (2015)

Соль Земли (2015) смотреть онлайн бесплатно в хорошем качестве

УВАГАНемає жодного коментаря, будьте першими та напишіть свою думку.

Інформаційне повідомленняВідвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.