Фільми онлайн » Мелодрами » Незважаючи на падаючий сніг (2016)

Незважаючи на падаючий сніг (2016) дивитися онлайн

Despite the Falling Snow

Про фільм Незважаючи на падаючий сніг (2016) українською мовою:

СРСР 1950-ті роки. У часи Холодної війни між двома наддержавами йде справжня гонка озброєнь, і кожна зі сторін досягає результату будь-якими методами. На перший погляд, Катя є істинною комуністкою і вірним послідовником радянської ідеології, але насправді вона вже давно працює на уряд США і здобуває важливі секретні відомості. Вона один з найталановитіших шпигунів, і завжди виконує найскладніші місії. Одного разу вона отримує найважливіше завдання – зблизитися з молодим кремлівським політиком Олександром і добути через нього найважливіші відомості. Шпигунка і уявити собі не могла, що місія зі зваблення політика вийде з-під контролю, і в результаті вона сама закохається в нього. Каті доводиться боротися з власними переконаннями і любов'ю до чоловіка, і це приводить до самих непередбачуваних наслідків.

У 1990-х роках, проживаючи вже тривалий період часу в Нью-Йорку, Олександр дізнається несподівану інформацію і разом зі своєю племінницею Лорен починає розслідування. Герої навіть відправляються в Москву, де Алекс дізнається страшну правду про зраду найближчих людей. Перед ним відкривається повна історія минулого, і тепер він, нарешті, зможе дізнатися про долю своєї улюбленої Каті, заради якої він свого часу ризикнув всім, що у нього було.
Незважаючи на падаючий сніг (2016)

Дивитися фільм Незважаючи на падаючий сніг (2016) kinogo в хорошій якості

Наш сайт пропонує нові фільми 720 безплатно кіного в HD якісті: 720 та hd 1080 - вибирайте будь-яке. Також ви можете дивитися Незважаючи на падаючий сніг (2016) онлайн безкоштовно на телефоні андроїд (Android) та на iPhone та iPad під керуванням iOS. Знайте, що команда Кіного дбає про вашу зручність!
Незважаючи на падаючий сніг (2016)Незважаючи на падаючий сніг (2016)Незважаючи на падаючий сніг (2016)

Несмотря на падающий снег (2016) смотреть онлайн киного бесплатно в хорошем качестве

УВАГАНемає жодного коментаря, будьте першими та напишіть свою думку.

Інформаційне повідомленняВідвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.