Ілюзія польоту (2005) дивитися онлайн

Flightplan

Про фільм Ілюзія польоту (2005) українською мовою:

Кайлі Претт, що втратила чоловіка, і її маленька дочка Джулія сідають в Берліні на літак, що здійснює тривалий переліт до рідного Нью-Йорка. Три години потому, прокинувшись у своєму кріслі, Кайлі розуміє, що доньки немає, і починає шукати її. Коли пошуки виявляються безрезультатними, а пасажири починають всі як один твердити, що взагалі не бачили на борту шестирічну дівчинку, Кайлі вирішує, що Джулію викрали, і звертається за допомогою до екіпажу корабля.

Увійшовши в її положення, капітан розпоряджається обшукати всі приміщення літака, виключаючи тільки вантажний відсік, в якому турбулентність не дозволяє змінювати розташування вантажу. Коли і ці пошуки закінчуються нічим, члени екіпажу починають думати, що Кайлі з самого початку не брала з собою Джулію, і що все, що відбулося з нею пояснюється глибоким потрясінням після смерті чоловіка. З кожною хвилиною Кайлі занурюється все глибше в кошмар, коли все навколо приймають її не за ту, ким вона є, проте це ніяк не впливає на її впевненість у власній правоті.

Дивитися фільм Ілюзія польоту (2005) безкоштовно онлайн в хорошій HD якості
Ілюзія польоту (2005)

Цікаві факти, Чи знаєте ви, що...

  • Шон Бін, який зіграв роль капітана літака, в реальному житті боїться польотів і літає тільки у випадках абсолютно крайньої необхідності.
  • Головна роль за оригінальним сценарієм призначалася чоловічому персонажу, якого повинен був зіграти Шон Пенн. При цьому чоловіче ім'я Кайл залишилося незмінним і перейшло до героїні Джоді Фостер.
  • Мультфільм, який йде по монітору в літаку, коли Кайл прокидається, - це один з епізодів анімаційного серіалу «Кенні - акула» (2003-2006).

Дивитися фільм Ілюзія польоту (2005) в хорошій якості

Ілюзія польоту (2005)Ілюзія польоту (2005)Ілюзія польоту (2005)

Иллюзия полета (2005) смотреть онлайн бесплатно в хорошем качестве

  • Яна
  • 9 листопада 2017 17:10
  • 0
Фільм вартий уваги!!! Цікавий сюжет, який тримає до останньої хвилини!

Інформаційне повідомленняВідвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.