Виправдана жорстокість (2005) дивитися онлайн

A History of Violence

Про фільм Виправдана жорстокість (2005) українською мовою:

Том Столл – самий звичайний американець, який живе в невеликому містечку, і тримає власну закусочну. Його повсякденне життя було досить нудним й одноманітним: вдень він працював, а ввечері повертався до сім'ї і був зразковим чоловіком і батьком. Все змінилося, коли в закусочну Тома завітали двоє злочинців, і в процесі самооборони він убив їх обох. Місцеві ЗМІ відразу зробили з Тома героя, що було не дивно: в кінці кінців, до приїзду в місто Миллбрук, штат Індіана, головорізи подорожували по провінції і заради розваги залишали за собою кривавий слід з численних трупів.

Як незабаром з'ясувалося, перемога Тома у бійці з бандитами була зовсім не випадковою – коли за ним почали стежити нові небезпечні злочинці, виявилося, що вони знайомі з Томом особисто, тільки от знають його під іншим ім'ям. Коли-то Те вів життя бандита, але вирішив зав'язати і створити сім'ю, в якій проблеми вирішують не насильством, а куди більш цивілізованими методами. Втім, якщо він хоче і далі жити зі своєю сім'єю, на час йому доведеться змиритися як з необхідністю насильства, так і з власним минулим в цілому.

Дивитися фільм Виправдана жорстокість (2005) безкоштовно онлайн в хорошій HD якості
Виправдана жорстокість (2005)

Цікаві факти, Чи знаєте ви, що...

  • Зйомки картини проходили на батьківщині режисера Девіда Кроненберга в Канаді. Роль вигаданого американського міста Міллбрук, штат Індіана, зіграв місто Міллбрук в провінції Онтаріо; сцени фільму відбуваються в Філадельфії, знімалися в Торонто.
  • Одна з найбільш витратних і жорстоких сцен стрічки - сон Тома Столла, в якому він вбиває Карла Фогарті, - у фільм не потрапила. Режисер визнав її недоречною посиланням на свої попередні роботи. Ця сцена з коментарями Кроненберга увійшла в DVD-видання.
  • Всі епізоди в закусочній Тома були відзняті у павільйоні студії «Торонто Філм». Таким чином, та сама закусочна, і вулиця, яка видна за вікнами і скляними дверима, - все це декорація.
  • Девід Кроненберг вирішив запросити на роль Тома / Джої Вігго Мортенсена, після того як побачив його в ролі Арагорна в трилогії Пітера Джексона «Володар Кілець» і в додаткових матеріалах до цих фільмів. Режисер був просто уражений невідповідністю заурядно-невинною зовнішності актора в житті і потужного образу холоднокровного бійця, створеного ним у кіно.
  • Вігго Мортенсен сам купив велику частину реквізиту для закусочної і вдома Столлов під час своєї поїздки по американському Середньому Заходу. Це допомогло йому краще зрозуміти суть свого героя.

Дивитися фільм Виправдана жорстокість (2005) в хорошій якості

Виправдана жорстокість (2005)Виправдана жорстокість (2005)Виправдана жорстокість (2005)

Оправданная жестокость (2005) смотреть онлайн бесплатно в хорошем качестве

  • Maksimus
  • offline
  • 12 жовтня 2017 15:44
  • 0
Хороше кіно. Шкода, що так довго не було можливості його подивитись. Цікава екранізація комікса.

Інформаційне повідомленняВідвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.