Перекладачка (2005) дивитися онлайн

The Interpreter

Про фільм Перекладачка (2005) українською мовою:

Робота перекладачки не так проста, як може здатися. Особливо якщо завдяки своїй роботі вона стає свідком підготовлюваного вбивства. Його жертвою повинен стати голова африканської держави. Але проблема в тому, що дівчині ніхто не вірить. І як їй тепер залишитися в живих і врятувати людину?

Фільм знімався в цій будівлі ООН. Більшість акторів масовки – співробітники ООН. Зі зйомками в картині актори впоралися чудово. Сюжет закручений і цікавий. Фільм інтелектуальний, дія в ньому змушує поламати голову над розгадкою. Є проблема, конфлікт та шляхи вирішення. Також в ньому порушені глобальні проблеми голоду і убогості в країнах третього світу. Картина призначена для осмислення і розуміння нового положення. Вона про людяність і гуманізм. Політика – тонка майданчик для сюжету, тут не можна переходити межі дозволеного і легко провалитися. Режисерові вдалося збалансувати. І показати ситуацію правдивої та реалістичною. Картина має всі шанси стати еталонною в кінематографі.

Дивитися фільм Перекладачка (2005) безкоштовно онлайн в хорошій HD якості

Цікаві факти, Чи знаєте ви, що...

  • Перший фільм у світі, зйомки якого проводилися всередині будівлі ООН.
  • Сідні Поллак втратив багато крові, домагаючись дозволу на зйомки в ООН. У підсумку, дійшовши до Кофі Аннана, режисер таки взяв своє. Зйомки проходили у вихідні дні, щоб не заважати робочому процесу організації.
  • Членам знімальної групи дозволялося проносити з собою в будівлю ООН ножі, необхідні їм для роботи.
  • У фільмі фігурує вигадана африканська держава Матобо.
  • Поллак хотів зняти в головній ролі Наомі Уоттс, але та поступилася роль своїй подрузі Ніколь Кідман, яка горіла бажанням знятися в цьому фільмі. Вона підписала контракт, навіть не читаючи сценарій.

Дивитися фільм Перекладачка (2005) в хорошій якості

Перекладачка (2005)Перекладачка (2005)Перекладачка (2005)

Переводчица (2005) смотреть онлайн бесплатно в хорошем качестве

УВАГАНемає жодного коментаря, будьте першими та напишіть свою думку.

Інформаційне повідомленняВідвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.