Бунт (2015) дивитися онлайн

Riot

Про фільм Бунт (2015) українською мовою:

Коли-то детектив Джек Стоун почав полювати за дуже небезпечним і впливовим злочинцем російського походження Баламом. Після тривалої війни авторитет убив сім'ю героя і повністю зруйнував його життя. Тепер же Джек має намір помститися своєму ворогові, але зробити це дуже непросто, адже Балам знаходиться в одній з найбільш добре охоронюваних в'язниць, при цьому він там не просто в'язень, а справжній господар. У нього є розкішна кімната, величезна окреме приміщення для ведення справ і велика кількість охоронців. Всі, в тому числі наглядачі і начальник в'язниці, бояться з ним зв'язуватися і закривають очі на його незаконну діяльність.

Щоб підібратися до авторитету, Джек змушений піти на крайні заходи: він здійснює збройне пограбування банку і сідає саме в ту в'язницю, де знаходиться його старий знайомий. Проблема полягає в тому, що практично всі ув'язнені і охоронці знаходяться на стороні Балама, і вони зроблять все можливе, щоб перетворити життя колишнього поліцейського в справжній кошмар. Але, незважаючи на всі небезпеки і безвихідність ситуації, Джек не має наміру здаватися, і, з допомогою нових друзів, розробляє ризикований план. Герой не опустить руки, поки не помститься людині, безжально вбив його кохану. Але чи зможе одна, нехай і добре підготовлений, боєць протистояти цілій армії досвідчених вбивць?
Бунт (2015)

Дивитися фільм Бунт (2015) в хорошій якості

Бунт (2015)Бунт (2015)Бунт (2015)

Бунт (2015) смотреть онлайн бесплатно в хорошем качестве

Бійки трохи награні, але зате видовищні. Початок серйозний. Але... примудрилися постановочними бійками зіпсувати все (причому це неозброєним оком видно, до того неправдоподібно!). Журналістка приходила кілька разів у в'язницю і вони відкрито так розмовляли про важливі документи, а вона задоволена прожила так довго. Та її вже давно б на шматки порвали, а не підсилали б вбити подругу. Загалом, лажа на лажі. Я вже не кажу про останній бій з усіма зеками. У цілому фільм знятий непогано і актори молодці, грали з усіх сил. Але ось режисура підвела...

Інформаційне повідомленняВідвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.