Правила життя французького хлопця (2014)

Правила життя французького хлопця (2014) дивитися онлайн

Libre et assoupi

Про фільм Правила життя французького хлопця (2014) українською мовою:

Себастьян все життя мріяв тільки про одне – робити тільки те, що хочеться. У підсумку так і вийшло, і тепер у нього вчиненого безтурботне життя. Цілими днями хлопець валяється на дивані, читає книги, дивиться телевізор, грає на приставці і абсолютно ні до чого не прагне. Незважаючи на засудження оточуючих, героя цілком влаштовує такий спосіб життя і він докладає максимум зусиль, щоб нічого не змінилося. Себастьян ніде не працює, а живе на гроші з посібника. Одне з улюблених занять героя спостерігати за взаємовідносинами привабливою Анни і нерішучого Бруно, з якими він живе в одній квартирі. Бруно, постійно змінює професії, вже давно закоханий у сусідку, але ніяк не може зізнатися їй у своїх почуттях.

У той час, поки сусіди вирішують різні життєві проблеми і долають труднощі, Себастьян фантазує, лежачи на своєму зручному дивані. Але одного дня йому все ж доводиться почати брати на себе відповідальність і навіть піти на справжню роботу. Ця подія кардинально змінює безтурботне і абсолютно щасливе життя героя, адже тепер йому доводиться пристосовуватися до незнайомого і нелюбу для себе способу життя. Чи зможе герой встати з дивана і почати діяти?
Правила життя французького хлопця (2014)

Дивитися фільм Правила життя французького хлопця (2014) в хорошій якості

Правила життя французького хлопця (2014)Правила життя французького хлопця (2014)Правила життя французького хлопця (2014)

Правила жизни французского парня (2014) смотреть онлайн бесплатно в хорошем качестве

УВАГАНемає жодного коментаря, будьте першими та напишіть свою думку.

Інформаційне повідомленняВідвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.