Бородач (2016) дивитися онлайн

Додано 27 лютого 2020 Оригинальная дорожка 1 сезон 14 серія

Про серіал Бородач (2016) українською мовою:

На думку виконавця головної ролі даного серіалу Михайла Галустяна, "Бородач" - це страшна реальність сучасності.Жанр серіалу кримінал, драма, мелодрама, так як в телесеріалі є любовна історія і звичайно ж і комедія. "Бородач" - це окремий комічний проект, образ головного героя давним-давно став всіма улюблений завдяки скетчкому "Наша Russia" і "Comedy Club"

Головним героєм серіалу "Бородач" є Олександр Радіоновіч Бородач з Рязанської області з незакінченою середньою освітою. Йому вже тридцять років, але за плечима у нього ні сім'ї, ні кар'єри. За паспортом він саме Олександр Радіонов, але через свою бороду, з якою він ніколи не розлучається, він прозвав себе Бородач. Він гаркавить, любить випити і повеселитися, привабливий, але нещасливий.

Ледарем його назвати неможливо, тому що він старається влаштуватися на роботу охоронцем, але в підсумку халатно до неї ставиться. Постійно обіцяє собі, що на черговій роботі буде все інакше і що він тут затримається на довго, але не проходить і трьох днів, як все повторюється. Тому нескінченно змінює місце роботи. Його коронна фраза "Зрозуміти і пробачити". Не може влаштуватися на постійну роботу, так як його постійно виганяють максимум через 3 дня через погроми на робочому місці. У відділенні поліції його вже знають практично всі співробітники. Роль головного співробітника, який постійно допитує нашого головного героя Бородача грає Деміс Карибидис, резидент Camedy Clab. У головного героя серіалу не було ніяких життєвих планів. Єдина його мета - завоювати дівчину на ім'я Ірина.

Саша Родіонович Бородач таємно і щиро любить Ірину Скоробейникову, що працює стриптизеркою. Він старається для неї, різними методами намагається її закохати в себе, але кожна чергова спроба додає йому не одну проблему.Але це його не зупиняє і при кожній нагоді він шокує її своїми вчинками. Ці вчинки теж приводять його у відділення поліції. І це не дивно, так як вся життя Саші Бородоча полягає в емоційних, курйозних і, найголовніше, смішних вчинках. Для Михайла Галустяна Сашка Бородач - це найулюбленіша роль, яку він грав. Бородач моментально полюбився усім глядачам. Практично всі запозичують його крилаті фрази.
Бородач (2016)

Дивитися серіал Бородач (2016) в хорошій якості

Бородач (2016)Бородач (2016)Бородач (2016)

Бородач (2016) 1 сезон смотреть онлайн бесплатно в хорошем качестве

УВАГАНемає жодного коментаря, будьте першими та напишіть свою думку.

Інформаційне повідомленняВідвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.