Величне Століття (4 сезон) (2014)

Величне Століття (4 сезон) (2014) дивитися онлайн

Величне Століття (4 сезон) (2014)
14.11.2014

Про серіал Величне Століття (4 сезон) (2014) українською мовою:

Початком прокату історичного і драматичного серіалу «величне століття» є вересень 2013 року. Турецьких кінокомпанією «tim's Productions» були зняті епізоди четвертого сезону, в яких мова піде про Хюррем і Сулеймана Чудового. Період їх правління став найбільш процвітаючим для імперії. Але це було досягнуто ціною багатьох втрат. Спеціально для зйомок історико-епічної саги були побудовані декорації на території величезного павільйону. Фінансову підтримку надавав Тимур Савджі.

В основі сюжету телевізійного серіалу «величне століття» лежить розповідь про найважливіші події і про наслідки прийнятих рішень. В центрі уваги виявляється любов Сулеймана Пишного і Хюррем. В далекому 16 столітті, коли вирували пристрасті і люди піддавалися силі своїх почуттів, що нахлинули, багато вирішувалося відповідно душевного пориву. З тих пір багато що змінилося. Нашим сучасникам не дано зрозуміти вчинки чоловіків, що жили в 16 столітті. Вони володіли непідробним величчю і могли підкорити серце будь-якої жінки. У теж час найкрасивіші дівчата могли звести з розуму і закохати в себе. Такі сильні почуття спалахнули між полонянкою з України і найбільшим падишахом династії Османів. Він був найбільш жорстоким тираном, не щадившим своїх наближених людей не провинилися рабів. Але була у нього єдина любов - Хюррем. Ця жінка змогла завоювати серце падишаха, який сміливо ходив у походи на будь-яку війну і повертався натхнений перемогами. Він був унікальною особистістю, а Хюррем була вірною супутницею по життю. Старість вони зустріли разом і змогли зберегти свої сильні почуття, незважаючи на підступи і зради, розчарування і втрати близьких людей.

В режимі онлайн ви можете подивитися всі серії четвертого сезону історичного телевізійного серіалу «величне століття». Наш сайт бажає маси вражень і неповторних емоцій!

Жанр: драми, мелодрами, військові, біографічні, історичні
Рік випуску: 2013
Режисер: Durul Taylan, Дощ Taylan
Актори серіалу: користувачем nebahat Cehre, Meryem Uzerli, Okan Yalabik, Nur місяця, якщо ти, Сельма Эргеч, Халіта Эргенч, Филиз Ахмет, Tansel Ongel, Селім Байрактар, Burcu Tuna
Читати повністю
Згорнути опис

Великолепный век (4 сезон) (2014) смотреть онлайн бесплатно в хорошем качестве

Для всіх шанувальнів даної кінострічки пропонуємо переглянути декілька кадрів із кіно Величне Століття (4 сезон) (2014) онлайн безплатно, після перегляду всіх фото Ви зможете зробити свій вибір чи дивитися кіно онлайн, чи ні. Нижче Ви побачите плеєр за допомогою якого трансюється фільм, обирайте який плєєр вам більше сподобався, натискайте плей та насолоджуйтесь переглядом.
  • RU
Якщо Ви подивилися фільм онлайн Величне Століття (4 сезон) (2014), то ми просимо Вас залишити відгук про фільм і поставити оцінку, таким чином Ви допоможете іншим користувачам визначиться з вибором фільму для перегляду

УВАГА Немає жодного коментаря, будьте першими та напишіть свою думку.

  • winkwinkedsmileam
    belayfeelfellowlaughing
    lollovenorecourse
    requestsadtonguewassat
    cryingwhatbullyangry