Що Робити Якщо Кіно Не Працює?

Що Робити Якщо Кіно Не Працює?

Проблеми з переглядом фільму? Тоді вам сюди!

Як правильно пропустити рекламу:
Для того, що б безкоштовно дивитися повний фільм онлайн і в хорошій HD720 якості потрібно натиснути "НАЧАТЬ ПРОСМОТР", почекати 11 секунд, потім натиснути "Пропустить рекламу и начать просмотр", після того можливо вискочить нове вікно з рекламою, просто закрийте його і насолоджуйтесь переглядом відео.

У мене не працює відео на сайті, Ви бачите білий прямокутник! Чому?
- Для перегляду фільмів онлайн Вам знадобитися наступний софт:
1. Браузер (Google Chrome, FireFox, Opera), можете використовувати будь-який з них (В старих версіях Internet Explorer відео працювати не буде!)
2. Кодеків (DivX, K-Lite Codec Pack)
3. Flash player (Завантажити з офіційного сайту: Flash player) - Якщо не встановлений Flash Player, у Вас не буде можливості дивитися відео, замість плеєра вам буде показаний «білий екран»!
- Якщо ж у Вас він встановлений, і відео далі не працює, то вам слід оновити на більш нову версію flash player"a за вказаним посиланням вище!

Немає програвача з фільмом.
Чому?
Ви використовуєте заборонені програми для блокування реклами. За рахунок реклами розвивається сайт.
Як виправити?
Відключити заборонені програми або перевстановити браузер, скачаний з офіційного сайту розробників.

Користуйтесь перемикачем плеєрів
У нас на сайті практично всі фільми мають по 2 плеєри, якщо один плеєр не працює перемикаємо на другий плеєр, користуйтесь кнопками "Плеєр, Плеєр 2, Трейлер".


Чому у відео онлайн таке довге завантаження?
- Для перегляду онлайн потрібен інтернет зі швидкістю з'єднання 1мбіт/сек і вище. Якщо швидкість інтернет підключення нижче, то Вам варто лише включити фільм або серіал і натиснути на паузу і дати відео можливість завантажитися. Напевно може бути що сервер з якого ви намагаєтеся подивитися відео перевантажений, тому щоб отримати якісний перегляд, ми рекомендуємо дивитися ближче до ночі, вранці і вдень.

Чому доводиться довго чекати перед початком перегляду, хоча я бачу що файл почав завантажуватись?
Причина в тому, що у файлах в форматі mp4 вся інформація файлу зберігається в так званому "MOOV atom", розмір його залежить від тривалості відео файлу. Приміром, у 2-х годинному фільмі такий "MOOV atom" буде важити приблизно 6-10mb.
За цим перед тим як відео починає у Вас проводитися, плеєра треба завантажити весь "MOOV atom" і тільки після цього ви зможете почати дивитися (це так само стосується перемотування).

P. S. Якщо після того, як будуть виконані ці пункти, фільм досі не запуститься, можете писати про це і він буде перевірений.