Розумний сумнів (2014)

Розумний сумнів (2014) дивитися онлайн

Reasonable Doubt

Про фільм Розумний сумнів (2014) українською мовою:

Фільм Розумне сумнів (2014) - це історія прокурора, який з легкістю садить обвинувачених у в'язницю, але одного разу сам опиняється на їх місці. У даній картині глядачеві продемонстрована робота успішного прокурора по імені Мітчелл, в ролі якого можна спостерігати виконавця головної ролі в серіалі Флемінг - Домініка Купера. Він розумний, безжалісний і без всякого праці садить людей за ґрати. Він ніколи не чекає рішення суду, адже внутрішнє чуття завжди бездоганно передбачає його рішення. Крім Купера у фільмі зіграли такі актори як Семюел Л. Джексон, Глорія Рубен та інші.

Але одного разу і головний герой трилера Розумне сумнів (2014) виявляється на місці злочинця.... Сильно напившись, прокурор сідає за кермо і збиває насмерть випадкового перехожого. У сформованій ситуації він вже не веде себе як професіонал, а як звичайний, сильно наляканий чоловік. Але замість нього судять зовсім іншої людини, і, відчуваючи свою провину, Мітчелл безоплатно виступає в ролі адвоката і домагається його звільнення.

Поряд з історією життя прокурора, глядачеві показано його минуле. Багато років тому Мітчелл мало не став учасником історії пов'язаної з незаконним поширенням наркотиків. В даний час стара історія спливає, і прокурор все ж потрапляє під слідство. Тепер його звинувачують відразу в двох злочинах, крім того, виявляється, що людина, звільнення якого Мітч домігся раніше, небезпечний злочинець. Картина Розумне сумнів, що вийшла на екрани в 2014 році, відмінно відображає роботу сучасної системи установки покарання для злочинців. Те, наскільки ця система не ідеальна і як довго доводиться шукати правду при заплутаних обставин.
Розумний сумнів (2014)

Дивитися фільм Розумний сумнів (2014) в хорошій якості

Розумний сумнів (2014)Розумний сумнів (2014)Розумний сумнів (2014)

Разумное сомнение (2014) смотреть онлайн бесплатно в хорошем качестве

УВАГАНемає жодного коментаря, будьте першими та напишіть свою думку.

Інформаційне повідомленняВідвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.