Плюс один (2013) дивитися онлайн

+1

Про фільм Плюс один (2013) українською мовою:

Історія фільму Плюс один розгортається на студентській вечірці. Все повинно бути більш ніж чудово: багато випивки, музики і красивих дівчат. Троє друзів, студентів останнього курсу коледжу, відправляються на вечірку після літніх канікул. Один з них Девід, який посварився з дівчиною, і в надії все виправити йде на вечірку. Джин, його кохана, повинна бути там, і хлопець не просто повеселитися на вечірці, а поговорити з нею. Інші друзі йдуть туди просто розважитися, познайомитися з кимось, випити та відпочити.

Веселощі йде повним ходом, але на газон сусіднього будинку падає метеорит. Наслідки цього падіння досить серйозні: всі, хто був на вечірці, отримує своїх клонів. У студентів починає паніка, хаос і часом жорстока реакція на події. Але основна проблема полягає в тому, що двійники живуть на деякий час пізніше, ніж справжні хлопці. Це викликано зі стрибками електрики, які повторюються час від часу і наближають клонів до дійсним «оригіналом». У фільм Плюс один (2013) вкладено філософський сенс на тему альтернативної версії про зміни реальності. Адже основна інтрига полягає в тому, що буде, коли клони наздоженуть за часом свої оригінальні копії?

Плюс один - американський трилер, де з-за падіння метеорита на підліткової вечірці починають відбуватися дивні речі. Головну роль грає Рис Уейкфілд, який з'явився у фільмі з такою неординарною ідеєю-роздумом Філософи. Сюжет незвичайний, а поділ реальності на два проміжку з невеликим запізненням, змушує задуматися про причини і наслідки своїх дій. Дивитися фільм Плюс один (2013) варто заради незвичайного сюжету і кінцівки, в якій кожен глядач знаходить свій сенс.
Плюс один (2013)

Дивитися фільм Плюс один (2013) в хорошій якості

Плюс один (2013)Плюс один (2013)Плюс один (2013)

Плюс один (2013) смотреть онлайн бесплатно в хорошем качестве

УВАГАНемає жодного коментаря, будьте першими та напишіть свою думку.

Інформаційне повідомленняВідвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.