Дуже дивний рай (2014)

Дуже дивний рай (2014) дивитися онлайн

A Fairly Odd Summer

Про фільм Дуже дивний рай (2014) українською мовою:

Дивіться фільм «Дуже дивний рай» онлайн в хорошій якості. Ясна річ, що кожній людині, який відчув дотик літнього тепла, хочеться якомога далі виїхати зі свого міста і відпочивати весело і круто. Так вчинила і сім'я Тіммі, вони всі разом вирушили в один з казкових куточків планети, можна сказати, рай для відпочиваючих, на Гавайські острови.

Тут, в самому розпалі-сезон відпочинку, улюблена і довгоочікувана пора року для багатьох людей. Сім'я Тіммі любить літо не менш інших туристів і активно відпочиваючих. Та й сам Тіммі з нетерпінням чекав літа, чи не відраховуючи дні до нього.

Хлопцеві дуже хотілося поїхати з дорогими йому людьми на Гаваї, туди, де буде спека, веселощі і купальний сезон. Але Тіммі дуже засмутився, коли дізнався, що він не зможе поїхати з іншими, так як його подруги феї доручили хлопцю охороняти старовинний артефакт. Це дуже відповідальна справа, і Тіммі це розумів, але йому було прикро усвідомлювати, що саме йому, і в цей важливий для нього і довгоочікуваний сезон року.
Ображений хлопець, залишився в гордій самоті один, в той час, як його дорогі люди відправилися відпочивати, і навіть не думають, як зараз погано Тіммі на душі. Ніхто, включаючи і самого Тіммі не здогадувався, що цим старовинним артефактом хочуть заволодіти лиходії, двоє нахабних і корисливих типів на ім'я Філ і Крокер. Їм відомо, що артефакт володіє могутньою силою.

Дізнавшись, що його батьки потрапили в небезпеку, Тіммі зважився взяти з собою артефакт і поїхати на Гаваї, на допомогу своїм рідним. За ним вирушили і лиходії, які вже розробили новий план. Дивіться фільм з нами онлайн.
Дуже дивний рай (2014)

Дивитися фільм Дуже дивний рай (2014) в хорошій якості

Дуже дивний рай (2014)Дуже дивний рай (2014)Дуже дивний рай (2014)

Очень странный рай (2014) смотреть онлайн бесплатно в хорошем качестве

УВАГАНемає жодного коментаря, будьте першими та напишіть свою думку.

Інформаційне повідомленняВідвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.