Замок на піску (2014) дивитися онлайн

Додано 26 лютого 2020 Оригинальная дорожка 1 сезон 2 серія

Про серіал Замок на піску (2014) українською мовою:

Занадто гладко протікає життя Ганни Тумановою. Дуже вчасно розбірливий особа зустріла споріднену душу. Поспішна весілля з милим не заважає воркующим голубкам. До цунамі рок розчиняє в сірій імлі аварії примарне щастя. У ДТП чоловік гине, а благовірна персона під час викидня втратила первістка. У клініці хворий дамі ввижаються жахи.

Психологічна підтримка спеціаліста і уколи, призначені невропатологом, допомагають не зійти з розуму постраждалої леді. Подвійні похорон і шок від зіткнення позбавляють волі бідолаху. Безсовісні злочинці мріють від пацієнтки отримати компенсацію готівкою купюрами за зламану фару. З'явився з минулого Кирило допомагає колишньої коханої дамі запобігти трагедії і знайти стійкість. Впевнена персона нав'язує свою любов, хоча приховує від підкореної дівчата свою благовірну дружину.

Коли таємниця розкривається, Ганна змушена покинути палкі обійми підступного ловеласа. В самоті стурбованої красуні, вміло расправляющейся зі своїми кавалерами, залишитися довго не вдається. До позитивного полюса Анни клеїться огрядний бичок Максим. Новоявлений шанувальник має відносно галантної простачки серйозні наміри. Максим цурається світу і виглядає підозріло. Насторожена атмосфера самоти і галантності супроводжує всюди примхливу леді.
Замок на піску (2014)

Дивитися серіал Замок на піску (2014) в хорошій якості

Замок на піску (2014)

Замок на песке (2014) 1 сезон смотреть онлайн бесплатно в хорошем качестве

УВАГАНемає жодного коментаря, будьте першими та напишіть свою думку.

Інформаційне повідомленняВідвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.