Типу щастя (2015)

Типу щастя (2015) дивитися онлайн

Додано 22 жовтня 2019

Типу щастя (2015)
22 жовтня 2019

Про серіал Типу щастя (2015) українською мовою:

«Типу щастя» - новий американський серіал від режисерського дуету Кена Куописа і Джона Кемерона Мітчелла. Перша серія багатосерійної саги про життя американського піарника вже вийшла в Росії – прем'єра пройшла одночасно з західними телеканалами. Дати коротку характеристику Типу «щастя» досить складно. Якщо Фредерік Бегбедер писав «99 франків» сьогодні, можливо, для прикладу він взяв саме цей сценарій і саме цю історію. Любителі літератури і кіно про офісному планктоні можуть також провести паралелі з «Духлесс» та багатьма іншими творами.

Колишній директор піар-агентства Тому Пейн виявляється в нових для себе умовах. Його керівник вдвічі молодша за нього. Його оточують люди, які народилися в 90-х роках (самому Пэйну – під 50). Він – сім'янин, разом з дружиною виховує дитину. Перед глядачем постає людина типового американського середнього класу, прихильник традиційних цінностей. Все це – за єдиним винятком: він працює в піарі, по суті – творча особистість.

У новій ситуації Пейн вкрай складно вписується в реальність: йому невідомі і незрозумілі цінності людей, які його оточують. Пэйну складно адаптуватися до нового світу – світу гаджетів, соцмереж, селфи і завищеного зарозумілості навколишнього його молоді. Тому намагається вбудуватися в новий світ – розширює свідомість легальними і нелегальними способами, зав'язує нові знайомства, але в підсумку просто-напросто впадає в депресію, вийти з якої досить складно.

Головний герой при цьому не є негативним. Тому – веселий і іронічний хлопець, єдиною проблемою якого є вік і розуміння того, як влаштовані речі – те саме грибоедовскому «Горя від розуму». Речі, над якими людям його досвіду та статусу прийнято іронізувати, що оточує його молодь приймає всерйоз, і зрозуміти, що хворий не він, а оточуюче його суспільство, Пэйну дається вкрай важко. Багатосерійний фільм Куописа і Мітчелл, в якому головні ролі чудово зіграли Стів Куган і Кетрін Хан, по суті, є величезною буфонадою, сатиричним дзвоном дзвінкої над поколінням народжених у 90-ті роки псевдоспеціалістів, які нав'язали всьому світу неіснуючі цінності.

Режисер: Кен Куопис, Гейл Манкусо, Кен Уиттингэм
У ролях: Кетрін Хан, Стів Куган, Еллен Баркін, Керрі Престон, Доротея Свияк, Бредлі Уітфорд, Нільс Лоутон, Тобіаш Сігал, Лорен Кулпеппер
Жанр: драма, комедія

Країна, рік: США; 2015
Час: 30 хв

Дивитися серіал Типу щастя (2015) в хорошій якості

Типа счастье (2015) смотреть онлайн бесплатно в хорошем качестве

УВАГАНемає жодного коментаря, будьте першими та напишіть свою думку.

Інформаційне повідомленняВідвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.