Така робота (2014) дивитися онлайн

Додано 22 жовтня 2019

Така робота (2014)
22 жовтня 2019

Про серіал Така робота (2014) українською мовою:

Бути охоронцем закону зовсім не так легко, як може здатися. Ця спеціалізація пов'язана з величезним ризиком, і навіть якщо не враховувати фізичні небезпеки, кожне злочин закладається далеко в душі і постійно про себе нагадує. На сучасному телебаченні часто вдаються до романтизированию образу поліцейського, щоб для аудиторії він виглядав якомога привабливіше. Але варто також звернути і на другу сторону медалі в цій професії. Вся справа полягає не тільки в затриманні зловмисників та розкритті злочинів, але і з метушнею з різними видами документів, постійні сварки з начальством і проблеми з неадекватно себе провідними пацієнтами. Хіба можна в таких умовах не забути про людяність? Серіал Така робота (2015) постарається розповісти про це.

Серіал Така робота, що вийшов на екрани в 2015 році, розповідає про поліцейських, які борються за справедливість і зберігають незворушність в будь-якій ситуації. В їх справах важливий людський фактор, оскільки не завжди зачинателем злочину стає професійний вбивця. Іноді серед підозрюваних може виявитися і добропорядний в минулому людина, а як же його вирахувати, якщо не маєш чутливих інстинктів? Про це і розповість серіал Така робота (2015), в якому глядачі зможуть спостерігати за тим, як часом важко бути тим, хто повинен надходити тільки правильно.

Країна: Росія
Дата старту сезону: 2 лютого 2015

У ролях: Олександр Саюталин, Оксана Базилевич, Дмитро Паламарчук, Максим Меркулов, Олексій Мітін, Ірина Шеянова, Олександр Большаков, Сергій Кудрявцев, Антон Мамин, Єлизавета Карнаух
Сценарист: Владлен Максимов
Жанр: детектив
Тривалість : ~45 хв. (x80)

Дивитися серіал Така робота (2014) в хорошій якості

Така робота (2014)Така робота (2014)Така робота (2014)

Такая работа (2014) смотреть онлайн бесплатно в хорошем качестве

УВАГАНемає жодного коментаря, будьте першими та напишіть свою думку.

Інформаційне повідомленняВідвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.