Сотня (1 сезон) (2014) дивитися онлайн

The 100

Додано 01 жовтня 2020 LostFilm 1-7 сезон 16 серія

Про серіал Сотня (1 сезон) (2014) українською мовою:

А Вам буває страшно, коли Ви замислюєтеся про те, що могло б статися, якби Холодна війна не закінчилася? До яких наслідків може призвести початок нової війни? Розвиток ядерної і біологічної зброї найбільша загроза нашому світу, яку ми самі ж і створили.
Багато кінорежисери піднімають проблему нашого майбутнього в своїх творіннях, намагаючись застерегти людей від необдуманих вчинків, усе більше фільмів і серіалів малюють, що буде з нами, якщо станеться непоправне.
Нове творіння «Сотня» показує нам світ через дев'яносто сім років після завершення ядерної війни.
Випалені землі, отруєна вода і повна відсутність хоч якихось ознак життя - наша планета стала млявою шматком каменю.

У момент початку війни в космосі знаходився корабель, на борту якого була група з кількох десятків осіб - члени екіпажу і малолітні злочинці, на яких в майбутньому планувалося ставити експерименти, готова Земля до нового заселення.
Через майже століття, корабель виявляється перевантажений людьми, а запаси їжі і води підходять до кінця. Хоча ще рано починає експеримент щодо заселення Землі, капітан судна приймає не просте рішення і наказує высалить на поверхню рівно сто ув'язнених, яким доведеться перевірити на собі, чи готова Земля знову прийняти нас.
Героїв чекають складні випробування, пошуки невідправленої води і їжі, важкі стосунки всередині групи, спроби стати справжнім соціумом, які може допомогти швидше реалізувати план по поверненню людей на планету.
Дивіться серіал «Сотня» у високій якості вже зараз на нашому сайті. Пориньте у світ повний переживань і складних рішень, ворожнечі і дружби. Знайдіть серед героїв своїх улюбленців, підтримуйте і співпереживайте їм в режимі онлайн і без реєстрації.
Сотня (1 сезон) (2014)

Дивитися серіал Сотня (1 сезон) (2014) в хорошій якості

Сотня (1 сезон) (2014)Сотня (1 сезон) (2014)Сотня (1 сезон) (2014)

Сотня (1 сезон) (2014) 1-7 сезон смотреть онлайн бесплатно в хорошем качестве

Просто неперевершений серіал! Зацікавлює...... затягує... хочеться дивитися вічно
Серіал класний. Серіал про наше можливе майбутнє.

Інформаційне повідомленняВідвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.