Смак граната (2011) дивитися онлайн

Додано 13 січня 2015

Смак граната (2011)
13 січня 2015

Про серіал Смак граната (2011) українською мовою:

Головна героїня - молода дівчина Ася Рибакова. Родом з Костроми, вона приїжджає до Москви, щоб поступити в інститут, успішно здає іспити для вступу, добре себе показує в подальшому навчанні. Разом з нею, в групі, навчається ще й Максуд, який приїхав з далекої і маловідомої країни - Джанзур.

Саме він знайомить нашу героїню з сином співробітника Мзс - Андрієм Куніциним. Між ним і Асею спалахує почуття любові. В цей самий час уряд СРСР починає співпрацювати з африканськими і арабськими країнами. Про все це знає батько Андрія, який всіляко вчить сина бути завжди в центрі уваги і бойко прислухатися до всього, що чує. Андрій відразу ж починає навчатися арабській мові, веде спілкування з іноземцями, його починає цікавити східна культура.

Правлячому шейху у великій провінції Джанзура, виповнюється 50 років, і він починає подумувати про наступника. Але, Аллах обійшов стороною його сім'ю і не подарував прямого спадкоємця. Є у нього тільки племінник Умар. Батьків його вбили в СРСР, під час перевороту і на виховання його взяв дядько. Надір радить йому летіти вчитися в СРСР, але хлопець змінює рішення і їде в Англію. Шейх оголошує, що одружується на тій наложниці, яка народить йому сина. Умар летить з офіційним візитом в СРСР, де його зустрічає друг дитинства Максуд. Максуд знову знайомить Асю, але вже з спадкоємцем престолу шейха Надіра Умаром. З цього моменту і починаються головні пригоди нашої молодої героїні.

На нашому сайті Ви зможете подивитися серіал онлайн. Ми дуже сподіваємося, що Вам захочеться дізнатися, що ж буде з Асею в східній і загадкову країну. Приємного Вам перегляду.

Назва: Смак граната
Англійська назва: Pomegranate flavor
Рік випуску: 2011
Жанр: Мелодрами, Кримінальні

У ролях: Фархад Махмудов, Алес Качор , Олексій Нестеренко , Олексій Шейнін , Галина Сазонова , Олексій Аніщенко , Валерій Гвимрадзе , Наталія Ніколаєва , Регімантас Адомайтіс , Юрій Цурило , Фархад Махмудов, Алес Качор , Олексій Нестеренко , Олексій Шейнін , Галина Сазонова , Олексій Аніщенко , Валерій Гвимрадзе , Наталія Ніколаєва , Регімантас Адомайтіс , Юрій Цурило

Дивитися серіал Смак граната (2011) в хорошій якості

Смак граната (2011)Смак граната (2011)Смак граната (2011)

Вкус граната (2011) смотреть онлайн бесплатно в хорошем качестве

УВАГАНемає жодного коментаря, будьте першими та напишіть свою думку.

Інформаційне повідомленняВідвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.