Фільми онлайн » Серіали » Смак граната (2011)

Смак граната (2011) дивитися онлайн

Додано 13 січня 2015

Смак граната (2011)
13 січня 2015

Про серіал Смак граната (2011) українською мовою:

Головна героїня - молода дівчина Ася Рибакова. Родом з Костроми, вона приїжджає до Москви, щоб поступити в інститут, успішно здає іспити для вступу, добре себе показує в подальшому навчанні. Разом з нею, в групі, навчається ще й Максуд, який приїхав з далекої і маловідомої країни - Джанзур.

Саме він знайомить нашу героїню з сином співробітника Мзс - Андрієм Куніциним. Між ним і Асею спалахує почуття любові. В цей самий час уряд СРСР починає співпрацювати з африканськими і арабськими країнами. Про все це знає батько Андрія, який всіляко вчить сина бути завжди в центрі уваги і бойко прислухатися до всього, що чує. Андрій відразу ж починає навчатися арабській мові, веде спілкування з іноземцями, його починає цікавити східна культура.

Правлячому шейху у великій провінції Джанзура, виповнюється 50 років, і він починає подумувати про наступника. Але, Аллах обійшов стороною його сім'ю і не подарував прямого спадкоємця. Є у нього тільки племінник Умар. Батьків його вбили в СРСР, під час перевороту і на виховання його взяв дядько. Надір радить йому летіти вчитися в СРСР, але хлопець змінює рішення і їде в Англію. Шейх оголошує, що одружується на тій наложниці, яка народить йому сина. Умар летить з офіційним візитом в СРСР, де його зустрічає друг дитинства Максуд. Максуд знову знайомить Асю, але вже з спадкоємцем престолу шейха Надіра Умаром. З цього моменту і починаються головні пригоди нашої молодої героїні.

На нашому сайті Ви зможете подивитися серіал онлайн. Ми дуже сподіваємося, що Вам захочеться дізнатися, що ж буде з Асею в східній і загадкову країну. Приємного Вам перегляду.

Назва: Смак граната
Англійська назва: Pomegranate flavor
Рік випуску: 2011
Жанр: Мелодрами, Кримінальні

У ролях: Фархад Махмудов, Алес Качор , Олексій Нестеренко , Олексій Шейнін , Галина Сазонова , Олексій Аніщенко , Валерій Гвимрадзе , Наталія Ніколаєва , Регімантас Адомайтіс , Юрій Цурило , Фархад Махмудов, Алес Качор , Олексій Нестеренко , Олексій Шейнін , Галина Сазонова , Олексій Аніщенко , Валерій Гвимрадзе , Наталія Ніколаєва , Регімантас Адомайтіс , Юрій Цурило

Дивитися серіал Смак граната (2011) kinogo в хорошій якості

Наш сайт пропонує нові фільми 720 безплатно кіного в HD якісті: 720 та hd 1080 - вибирайте будь-яке. Також ви можете дивитися Смак граната (2011) онлайн безкоштовно на телефоні андроїд (Android) та на iPhone та iPad під керуванням iOS. Знайте, що команда Кіного дбає про вашу зручність!
Смак граната (2011)Смак граната (2011)Смак граната (2011)

Вкус граната (2011) смотреть онлайн киного бесплатно в хорошем качестве

УВАГАНемає жодного коментаря, будьте першими та напишіть свою думку.

Інформаційне повідомленняВідвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.