Рей Донован (2 сезон) (2014)

Рей Донован (2 сезон) (2014) дивитися онлайн

Додано 22 жовтня 2019

Рей Донован (2 сезон) (2014)
22 жовтня 2019

Про серіал Рей Донован (2 сезон) (2014) українською мовою:

Канал Showtime випустив першу серію серіалу" Рей Донаван" 30 червня 2013 року. Цікаво, що в цей же день вийшла перша серія заключного сезону американського драматичного серіалу "Декстер". Авторами драматичного кримінального серіалу "Рей Донаван" стали Енн Бідерман, Девід Холландер, Бретт Джонс і багато інших. Над серіалом працювала величезна команда чудових режисерів, сценаристів і акторів та працівників.

Серіал нам повідає про чоловіка, якого звуть Рей Доннаван. Його основне завдання - вирішувати проблеми знаменитих і багатих людей. Рей - це та людина, до якої звертаються, коли справи зовсім кепські. Кримінальний характер, чітко систематизований розум, здатність до аналізу, тверда воля, високий інтелект, безпринципність у досягненні цілей, специфічне мислення, роблять Рея незамінним у своїй справі. Один його зовнішній вигляд чого вартий. Особа Рея практично завжди похмура і серйозна. Все вказує на те, що він людина справи, з Реєм не варто жартувати. Він не багатослівний, грубий, так і в загально з ним краще не мати ніяких справ, так як ніхто не може впоратися з Реєм, він - вовк-одинак. А, як ми знаємо, таким людям абсолютно все одно на загальні принципи та правила. Коли його почуття зачіпаються, Рей воліє прийти в себе тільки в компанії дорогий пляшки віскі, інколи й не одного. Йому допомагає вирішити свої проблеми самотність.

Але Рей працює не один. У нього є команда міцних хлопців і законне прикриття. Це своєрідна злочинна група. Її учасники, як спецагенти, здатні практично на все: підставити і відправити до в'язниці, грабувати, шантажувати, принизливо катувати, жорстоко побити, нашпигувати будинок жучками і навіть вбити. Багаті і знамениті люди готові віддавати будь-які гроші, лише б Рей допоміг їм вирішити їхні проблеми і розібратися з неприємностями. А як відомо, де багато грошей, там багато заздрощів, небезпечності та ворогів. Та й самі люди в такому середовищі надходять досить легковажно, і, часто нечесно. Ось і виходить, що вони притягують до себе все погане, як магніт. Легковажні багаті знаменитості не хочуть нести відповідальність за свої вчинки. А Рею тільки це і потрібно.

Але Рей відноситься до всього цього як до рутини. Всі підводні камені йому давно відомі, він довгий час вже так живе. Основне завдання авторів серіалу була показати не роботу Рея, а його відносини з батьком. Дуже несподівано батько Рея, Міккі, виходить з в'язниці. Це приносить безліч проблем головному герою, адже сам Рей запроторив батька у в'язницю. Глядачі зможуть насолодитися ще багатьма загадковими подіями, якими насичений телесеріал. Буквально кожна серія розповідає нам все нові й нові подробиці життя Рея. Дивіться і дивуйтеся ідеєю авторів.

Оригінал: Ray Donovan
Жанр: драми, кримінальні
Країна: США
Вийшов: 2014

Режисер: Такер Гейтс, Деніел Эттиэс, Майкл Аппендаль
Ролі: Лів Шрайбер, Паула Малкомсон, Едді Марсан, Деш Майок, Джон Войт, Девон Бегбі, Стівен Бауер, Кэррис Дорсі, Кетрін Менниг, Хол Пуч

Дивитися серіал Рей Донован (2 сезон) (2014) в хорошій якості

Рей Донован (2 сезон) (2014)Рей Донован (2 сезон) (2014)Рей Донован (2 сезон) (2014)

Рэй Донован (2 сезон) (2014) смотреть онлайн бесплатно в хорошем качестве

УВАГАНемає жодного коментаря, будьте першими та напишіть свою думку.

Інформаційне повідомленняВідвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.