Ігри розуму / серіал (2014)

Ігри розуму / серіал (2014) дивитися онлайн

Додано 22 жовтня 2019

Ігри розуму / серіал (2014)
22 жовтня 2019

Про серіал Ігри розуму / серіал (2014) українською мовою:

Серіал "Ігри розуму" розповідають глядачеві про двох братів, які завдяки своїй унікальній обдарованості природою, вирішили відкрити власне агентство. Вивчаючи емоції і поведінку сторонніх людей, які можуть впливати на їхню психіку, вносячи в неї необхідні корективи і тим самим допомагаючи "пацієнтам" відкрити нову сторінку в житті.

Найбільший інтерес полягає в тому, брати Росс і Кларк змогли пізнати основи психології на різному рівні і тому використовують різні підходи. Кларк є одним з провідних фахівців даної галузі науки. Він вміє миттєво аналізувати ситуацію, проводити вивчення і вибирати найбільш відповідні маніпуляції. А ось Росс, раніше відсидів у в'язниці, отримав свої навички при обмані людей, на практиці освоївши основи впливу на оточуючих.

Але такий різноплановий підхід до пацієнтів не є єдиною відмінністю родичів. Справа в тому, що Кларк має біполярний розлад, що періодично приводить його до спалахів гніву, маніакального стану. Щоправда, ця "особливість" не заважає йому бути справжнім професіоналом і вловлювати всі ті настрої, з якими приходять клієнти.

Працюють брати в команді з іншими маніпуляторами. І саме цей колектив здатний змусити людину змінити свої погляди на життя, досягти успіху і стати впевненим. Досить часто будуть приходити до хлопців не тільки самі пацієнти, а й їх родичі, бажаючі допомогти близьким.

Різноманітні бесіди, маніпуляції з почуттями і психологічними імпульсами, інсценування шокуючих випадків - всі ці методи будуть використовуватися братами, і не тільки вони. Адже чим реальніша вказівка на проблему і необхідність її вирішення, тим швидше пацієнт зреагує на потребу зміни у власному характері, ставленні до оточуючих і своєї долі, в загальному.

Серіал "Ігри розуму" показує саму цікаву сторону роботи незвичайної команди психологів. Адже виключно розмовами вони не обходяться. Винаходячи самі дивовижні способи "лікування" вони іноді й самі забувають про підстроєні події або візуально створені умови. Всі маніпуляції виглядають природно і дозволяють зрозуміти: наскільки можна змінити людину всього лише за пару-трійку днів, якщо до цього докладуте зусиль професійний психолог-дослідник і не менш професійний шахрай.

Оригінал: Mind Games
Жанр: драми
Країна: США
Вийшов: 2014

Режисер: Тімоті Басфилд, Стів Робін, Сара Піа Андерсон
Ролі: Крістіан Слейтер, Стів Зан, Грегорі Марсель, Наташа Лоус Мік, Томас Косик, Стерлінг Сулейман, Джеймі Рей Ньюман, Вінн Еверетт, Седрік Сандерс, Мэгалин Эчиканвоке

Дивитися серіал Ігри розуму / серіал (2014) в хорошій якості

Ігри розуму / серіал (2014)Ігри розуму / серіал (2014)Ігри розуму / серіал (2014)

Игры разума / сериал (2014) смотреть онлайн бесплатно в хорошем качестве

УВАГАНемає жодного коментаря, будьте першими та напишіть свою думку.

Інформаційне повідомленняВідвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.