Пірати Карибського моря 2: Скриня мерця (2006)

Пірати Карибського моря 2: Скриня мерця (2006) дивитися онлайн

Pirates of the Caribbean: Dead Man's Chest

Про фільм Пірати Карибського моря 2: Скриня мерця (2006) українською мовою:

«Потрапити в скриню Деві Джонса» – це не просто піратська приказка. Деві Джонс – капітан «Летючого голландця», який став в результаті прокляття морським чудовиськом, і горе тим піратам, які стають його боржниками. Джек Горобець – в числі таких невдах. Він дізнається, що годинник цокає, і йому залишилося зовсім небагато часу, щоб позбутися від контракту з Джоунсом, інакше він буде проклятий і після смерті стане вічним рабом примарного капітана.

Для Елізабет Суон і Уїлла Тернера теж наступають нелегкі часи: їх весілля було зірвано, і тепер вони складуть Джеку компанію в його пошуках. Батько Уїлла теж був боржником Джоунса, так що тепер він заточений на його кораблі. Попереду у товаришів по нещастю зустрічі з жителями на тропічних островах тубільцями-канібалами і чаклункою вуду, яка підкаже їм шлях до досягнення мети. А по слідах Джека, Уїлла і Елізабет йдуть командор Норрінгтон і випущений Деві Джоунсом Кракен – морське чудовисько.
Пірати Карибського моря 2: Скриня мерця (2006)

Дивитися фільм Пірати Карибського моря 2: Скриня мерця (2006) в хорошій якості

Пірати Карибського моря 2: Скриня мерця (2006)Пірати Карибського моря 2: Скриня мерця (2006)Пірати Карибського моря 2: Скриня мерця (2006)

Пираты Карибского моря 2: Сундук мертвеца (2006) смотреть онлайн бесплатно в хорошем качестве

5️⃣ дуже класне кіно скільки б його недививбися.

Інформаційне повідомленняВідвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.