Сліпі побачення (2013)

Сліпі побачення (2013) дивитися онлайн

Сліпі побачення (2013)
22 жовтня 2019

Про фільм Сліпі побачення (2013) українською мовою:

Це кіно про Грузію, воно наповнить Вас враженнями, ви отримаєте незабутні відчуття від пісень цієї чарівної країни, від сучасного Тбілісі, від талановитої гри Кахи Кавсадзе. Всі проблеми – наші, сьогоднішні, зрозумілі у своїй суті і заплутують чоловіка, який захотів вирішити їх. Сім'я, син, який, доживши до сорока років холостим, вже і не жениться. Доброї душі шкільний учитель. Він намагається допомогти всім жінкам, яких зустрічає, вийти з чорної життєвої смуги. Море, дощ, човники-гойдалки – все це знято чарівником. І у всьому: і в тонкому гуморі, і у фразах – глибокі думки.

Леван Когуашвілі наповнив фільм ніжністю і ностальгією, щоб висловити свою любов до тієї Грузії, де панувала етнокультурна багатства. Чарівне грузинське кіно. Фільм без звичних нам понтів підкорює грузинськими характерами героїв. Він створений як визнання в любові Грузії, якою вона була до війни. Тут є і прикмети сьогоднішнього дня країни: притулки для біженців, старі авто, затрапезні готелі. Друзі, яким вже за сорок, запрошують на побачення наосліп провінційних дівчат, одна з яких сліпа (явна мотивація назви стрічки), по Інтернету. Пізня осінь обливає зливовим дощем і вітром з моря, що створює кіномузику, що звучить в унісон з настроєм персонажів.

У фільмі «Сліпі побачення», знятому за сценарієм Бориса Фрумина, відчувається рука майстра, вміло показує, в кадрі не імітацію реальності, а саме життя, що викликає приємний ефект впізнавання. Двоє приятелів ухиляються від дорослого життя, втікають на зустрічі з жінками, у яких непрості долі, але ніякого сексу, лише ріки сліз, повільно поточний годинник незручності, не завжди сказані вчасно слова.

Від свого щастя ці дорослі «діти» втікають до моря, де займаються неробством. А потім знайомляться не з тими і проводжають не тех. Один, Верба, колишній футболіст, який став фізруком. Футбольна тема допомагає зв'язати кіно в єдиний клапоть. Інший – вчитель історії Сандро – людина бездіяльності, якого, до речі, зіграв непрофесіонал. І це допомогло творцям стрічки створити образ, може, і пошарпаного життєвими перипетіями персонажа, але став у фільмі свого роду героєм-фоном, експресивний стиль гри Кахи Кавсадзе. Всі ці особливості надають камерної історії широту епічного кіно, яке вам, без сумніву, сподобається.

Рік випуску: 2015
Країна: Грузія, Україна
Жанр: комедія
Тривалість: 99 хв. / 01:39

Режисер: Леван Когуашвілі
В ролях: Кахи Кавсадзе, Арчіл Кікодзе, Марина Карцивадзе, Софо Гвритишвили, Марлен Егутия, Іамзе Сухіташвілі, Андро Сахварелидзе, Джано Изория, Маріка Антадзе, Вахо Чачанидзе

Дивитися фільм Сліпі побачення (2013) в хорошій якості

Сліпі побачення (2013)Сліпі побачення (2013)Сліпі побачення (2013)

Слепые свидания (2013) смотреть онлайн бесплатно в хорошем качестве

УВАГАНемає жодного коментаря, будьте першими та напишіть свою думку.

Інформаційне повідомленняВідвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.