Невидимки (2015) дивитися онлайн

Про фільм Невидимки (2015) українською мовою:

Він - звичайний банківський клерк, якого не особливо помічають на роботі, має досить середній дохід і абсолютно типову життя. Його дружина, на відміну від Юрія, спішно і гарна собою, працює в тому ж банку, але займає більш високу посаду. Для Юрія їх барк цілком успішним: поки Рита бере участь у відео-конференціях, він готує вечерю і чекає її з роботи. Ось таке тихе і непомітне життя, яка здавалося б, ніколи не зміниться. Але за місяць до Нового Року, з Юрієм відбувається щось дивне - він став невидимим. Для героя фільму Невидимки (2015), спочатку нічого дивного в цьому немає: він настільки звик, що його ніхто не помічає, що ставши «прозорим», не відразу виявляє це. Але, поступово відчувши смак нового життя, Юрій знаходить собі друзів, таких же невидимих, як і він, і дізнається, що насправді вони відіграють не останню роль на благо суспільства.

Юрій, головний герой фільму Невидимки, живе середньої і нічим не примітною життям. На тлі успішної дружини його ніхто не помічає, а сам молодий чоловік не дуже-то і прагнути виділятися серед сірої маси. Рита, його дружина, працює з ним в одному банку, і поки вона бере участь в корпоративних зустрічах і вирішує стратегічні питання, Юрій складає меню на вечерю і присвячує їй всі свої вечора. Він вірить, що їхній шлюб ідеальний і цілком задоволений своїм непомітним життям. Але доля підносить йому сюрприз. Невидимки (2015) - комедія від творців фільму Любов-морква", що розповідає історію банківського клерка, який став невидимим.

Цей феномен, який стався з Юрою напередодні Нового Року, спочатку навіть не справив жодного враження на героя - він просто не помітив цього маленького нюансу. За все своє життя він так звик бути лузером, якого не помічають, що власної невидимості він навіть не помітив. Ну а коли Юрій усвідомив, що його справді ніхто не бачить, наступне відкриття було не менш вражаючим: насправді він не один такий, а в природі існують десятки людей, які володіють таким же неймовірним властивістю. Невидимки здатні бачити один одного, що незбагненно простим людям, тому їх загони трудитися на благо батьківщини, допомагаючи у футбольних матчах, політиці чи археології.
Новий друг Юрія - Гоша, роль якого виконав Гоша Куценко, відомий за ролями у Зальотники і Гра в правду, допомагає новоприбулого «скаути» знайти себе». Але приєднатися до лав громадських діячів герою фільму Невидимки не вдасться. Його родині загрожує небезпека, в якій тільки Юрій може допомогти. Тепер тихоні доведеться битися з бандитами, стати сміливим і спаси сім'ю, і його невидимість в цій справі дуже навіть до речі. Ось така новорічна історія з відмінними акторами, веселим сюжетом і приємною атмосферою, яку можна подивитися онлайн на нашому сайті.
Невидимки (2015)

Дивитися фільм Невидимки (2015) в хорошій якості

Невидимки (2015)Невидимки (2015)Невидимки (2015)

Невидимки (2015) смотреть онлайн бесплатно в хорошем качестве

УВАГАНемає жодного коментаря, будьте першими та напишіть свою думку.

Інформаційне повідомленняВідвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.