Ялинки 2 (2011) дивитися онлайн

Про фільм Ялинки 2 (2011) українською мовою:

Пройшов рік з тих пір, як глядач познайомився з героями новорічний новел, поданих у першій частині. Багато чого сталося в їхньому житті, а фільм Ялинки 2 розповідає про нові історії і пригоди, що відбуваються не тільки з уже знайомими персонажами, але і з новими. На цей раз головною темою, яка червоною ниткою проходить через всі сюжети, є любов. Вічне і незгасаюче почуття, здатне творити дива. Колись, дуже давно, закоханий хлопець написав своїй дівчині листа, в якому просив у неї вибачення і обіцяв, що буде чекати її під години 31 грудня до тих пір, поки вона його не пробачить. З того часу минуло 40 років і, вже немолодий Гриша Землянікін, вирішує, що більше він не вірить у диво і не піде на місце очікування.

Замість цього він відправляється в рейс. Виявилося, що лист не було доставлено адресату вчасно, а прийшло до Юлії Снегірьовой тільки зараз, через 40 років. Прочитавши його, тепер уже доросла жінка, приходить в призначене місце, але там нікого немає. Якраз перед цим Григорій полетів. Невже люблячі серця так і не з'єднаються, невже новорічне чудо не станеться? Відповідь на це питання глядач дізнається, коли буде Ялинки хорошої якості дивитися онлайн. Одночасно з цим, в іншому місці розгортаються свої пристрасті. Дочка одного російського міліціонера закохана в молодого чоловіка кавказької національності. Молодь бажає поєднати свої долі шлюбними узами. Батьки дівчини категорично проти такого союзу. Батько готовий піти на будь-які заходи, аби втримати дочку від необдуманого (на його думку) вчинку. Заради цього він закриває її у камері попереднього ув'язнення.

Але не так просто зупинити любов. До того ж, на допомогу закоханим приходить добродушний чоловік, переодягнений в костюм Змія Горинича. Старі знайомі лижник і сноубордист, які в попередній частині з'їжджали на своїх транспортних засобах по сходах, цього разу знайдуть новий спосіб повеселитися. Про те, як молоді люди розсікають вулицями міста сидячи у ванній, глядачеві варто дивитися онлайн Ялинки 2. Улюблениця публіки, а особливо чоловіків, Віра Брежнєва знову порадує своєю присутністю і подарує радість зустрічі одному, безнадійно закоханого в неї, солдату. Він писав їй листи, але до неї не доходили, завдяки роботі охорони. Але наполегливий юнак не зупиниться перед будь-якими труднощами і доб'ється розташування знаменитості. Також глядача чекає зустріч з улюбленими бізнесменом Борисом і його другом Женею, який в черговий раз не залишить товариша наодинці з його життєвими негараздами.
Ялинки 2 (2011)

Дивитися фільм Ялинки 2 (2011) в хорошій якості

Ялинки 2 (2011)Ялинки 2 (2011)Ялинки 2 (2011)

Ёлки 2 (2011) смотреть онлайн бесплатно в хорошем качестве

УВАГАНемає жодного коментаря, будьте першими та напишіть свою думку.

Інформаційне повідомленняВідвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.