Електро Москва (2013)

Електро Москва (2013) дивитися онлайн

Elektro Moskva

Про фільм Електро Москва (2013) українською мовою:

Фільм Електро Москва (2013) розповість історію про створення першого електронного музинструмента, і про электромузыке тих часів. Мало хто знає що-небудь про це періоді. Але в дійсності майже вікова історія дуже різноманітна, цікава і практично невідома. Творці фільму Електро Москва вирішили присвятити народ в цю справу. Історію починає музикант, винахідник, фізик Лев Термен, створив терменвокс - електронний музичний інструмент, який вважається однією з перших телевізійних систем, винайденої під час роботи у військових секретних лабораторіях КДБ. Тут же робили «Поливокс».

Основна думка фільму Електро Москва (2013), яка пронесена через всю сюжетну лінію - це історія зародження радянської електро музики і створення аналогових синтезаторів з бракованих військових деталей. Грати на такого роду інструмент, який сконструйований з відходів військового машинобудування, здавалося практично неможливим. Вони були повністю непередбачувані і некеровані. Але саме цей факт створював неповторний шарм, використовуючи який музиканти-авангардисти шукали нове звучання.

Перегляд фільму Електро Москва (2013) занурить глядача в життя простих музикантів-винахідників і звичайних художників. Всі ці люди творили в часи протистояння політичній системі, а не їй на користь. Представлена електронна казка розповість про творчому дусі, вільному і прихованому від зовнішнього світу. Велика Росія перед очима глядача постане в дуже особисте, суб'єктивне сприйняття.
Електро Москва (2013)

Дивитися фільм Електро Москва (2013) в хорошій якості

Електро Москва (2013)Електро Москва (2013)Електро Москва (2013)

Электро Москва (2013) смотреть онлайн бесплатно в хорошем качестве

УВАГАНемає жодного коментаря, будьте першими та напишіть свою думку.

Інформаційне повідомленняВідвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.