Заручниця (2008) дивитися онлайн

Заручниця (2008)
22 жовтня 2019

Про фільм Заручниця (2008) українською мовою:

Браян Міллс, колишній співробітник американської спецслужби, який пішов на спочинок і тепер щасливо живе, спілкуючись зі своєю юною дочкою Кім і часом зустрічаючись з колегами. Коли Кім разом з подругою відправляється в Європу, батько просить її вести себе обережно, але незважаючи на запевнення дочки, що вона здатна про себе подбати, дуже скоро побоювання Браяна виправдовуються.

У Парижі Кім і її подруга потрапляють до рук албанських торговців живим товаром, і Кім встигає зробити лише один правильний вчинок. Вона ховається в кімнаті, дзвонить батькові і відповідає на всі його запитання: дає прикмети викрадачів і описує навколишню обстановку. Коли Кім все ж забирають, Браяан згадує молодість і вирушає на порятунок, потрапившої в біду дочки. Він вже давно не займався своєю секретною роботою, але навички чудового бійця і здатність позбавлятися від ворогів без зволікання ще не поржавіли. Викрадачів дівчат чекає нелегке випробування.

"They took his daughter. He will take their life."

Оригінальна назва: Taken
Рік випуску: 2008
Країна: США
Тривалість: 01:33:24

Режисер: П'єр Морель
У ролях: Ліам Нісон, Меггі Грейс, Лиленд Орсер, Джон Грайз, Девід Уоршофски, Холлі Веленс, Ксандер Берклі, Фамке Янссен, Жерар Уоткінс, Кеті Кессіді

Дивитися фільм Заручниця (2008) в хорошій якості

Заручниця (2008)Заручниця (2008)Заручниця (2008)

Заложница (2008) смотреть онлайн бесплатно в хорошем качестве

УВАГАНемає жодного коментаря, будьте першими та напишіть свою думку.

Інформаційне повідомленняВідвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.