Фільми про мотоцикли і байкерів

Мотоцикли - це сила, драйв, свобода і швидкість! Байки крутіші і сильніші за машин. А справжні байкери – це вільні люди, які уособлюють собою мужність. Вони заслуговують глибокої поваги, тому що мають правильні поняття про справедливість і завжди можуть постояти за себе. Товариство байкерів – це більше ніж друзі, це брати.

В даному розділі ми зібрали фільми про мотоцикли байкерів у хорошій якості. А що ще потрібно кіноманам-любителям драйву, шаленої швидкості, свободи, запаху шкіряного одягу, нічних гонок на ревучих двоколісних конях та яскравих емоцій? Тут представлені видовищні, цікаві і дуже різноманітні стрічки. Це і драми, комедії, трилери, фантастика. Є й документальні стрічки, зняті в кращих традиціях каналів BBC, National Geographic і Discovery. Вас приємно порадують не тільки самі останні кінокартини і популярні фільми про мото та байкерські клуби, але і добротна класика роуд-муві. Якщо Ви катаєтеся і каталися на байках, любіть все, що з ними пов'язано чи просто цікавитеся ними, то обов'язково знайдете в цій добірці яку-небудь кінокартину на свій смак.

Так наприклад, комедія «Реальні кабани» не залишає байдужими нікого! Вона розповідає про чотирьох друзів, розміняли п'ятий десяток і переживають кризу середнього віку. Всі вони добропорядні городяни, мають хорошу роботу, дім, сім'ю і достаток, але при всьому при тому страждають від нудьги і одноманітності в житті. Вони вирішують здригнутися. Осідлавши «Харлеї» і начепивши косухи і шкіряні штани, друзі відправляються в повну чумову пригоду байк-тур по країні, залишивши позаду впорядковане міське життя. Інша стрічка під назвою «Безтурботний їздець: Знову в сідлі» дозволить поглянути на байкерське життя, повне романтики і драми. Головний герой Уайатт Вільямс жваво розкачує на своєму залізному коні. Він перетворив своє життя в велику подорож, заради якої пожертвував дружиною, сином і батьком. Сім'я для нього – це його однодумці, а будинок – байк. Чи зрозуміє Уайатт, що безтурботно живучи на великій швидкості, він багато пропустив у житті? Змусять серйозні неприємності, які сталися в будинку з членами його сім'ї, змінити свої погляди? Чи втратить він здатність радіти життю і бути самим собою? Подивившись документальну стрічку «Мотореставрація», Ви відвідаєте у Філадельфії гараж-майстерню першокласного механіка Адама Крамера, де він і його команда роблять із старих, що розвалюються на очах мотоциклів, справжні шедеври. А разом з Генрі Коулом з фільму «Кращі в світі подорожі на мотоциклі» поїздите в Штати, Англію, Шотландію, Німеччину і Нову Зеландію.

Насолоджуйтеся незабутнім видовищем! Дивитися онлайн фільми про мотоцикли безкоштовно на нашому сайті в будь-який час доби без обмежень по часу!
Фільми онлайн » Підбірки » мотоцикли і байкерів

мотоцикли і байкерів дивитися онлайн